Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a webkártya?

Hogy működik a webkártya?

Figyelt kérdés

Ma csináltattam, az applikációba belépve látom hogy van webszámlám, de annak a számla száma ugyanaz mint az eddiginek.

Bankkártya adatot viszont nem látok, amit az internetes vásárlásokhoz megtudnék adni.

Lehet, hogy azért mert még mai és nem csinálták meg ilyen "gyorsan"?

Akinek van, látszik a virtuális kártya is ? az új kártyaszámmal


2023. aug. 14. 13:27
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Hétfő délelőtt csinaltattam szerda du. Fél 6 van és még semmi.

Ha nem szeretnék vásárolni persze nem lenne sok.

De egyrészt már nem is akciós amit szerettem volna, másrészt azért szeretném minél előbb a ruhát (is) rendelni mert alkalomra lesz és mire ide ér is idő...

2023. aug. 16. 17:20
 32/34 A kérdező kommentje:

Hihetetlen ez az OTP

Gondoltam belépek a netbankba gépről.

3x beírtam amit kell

(számlaszám, jelszó, azonosító) majd kérte az SMS-ben kapott jelszót.

Várok, várok, várakozok még a telefont is újra indítottam.

Nem jött 1 db sms sem.

2023. aug. 16. 19:17
 33/34 anonim ***** válasza:
Be lehet lepni ugybis hogy jovahagyod az appban, vagy beolvasod teloval a qr kodot. Csak mondom.
2023. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is, beléptem az app-ba de nem adott ki semmit amit jóváhagytam volna.
2023. aug. 16. 19:33
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!