Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a személyikölcsön kérelemné...

Ha a személyikölcsön kérelemnél bekérték egy másik számlám 3 havi kivonatát, mondhatom azt hogy idő közben megszüntettem?

Figyelt kérdés
Mert egy €s számlámat adtam meg, ahova a bevételem érkezett, viszont van egy forintos is, és a számlák közti utalásoknál látták, hogy oda utalgattam át az eurót. Viszont azon meg elég sok be és kifizetés volt a Tippmixprora, szóval szerintem 100% hogy nem fogják megadni így. Ha azt mondom, hogy idő közben megszüntettem a forintosat akkor javulnak az esélyeim? Mivel amelyik banktól kértem a pénzt ott nyitni kellett egyet, szóval végülis hihető lenne hogy nem akartam kettő számlát.
2023. ápr. 18. 08:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Oké, a lényeg, hogy sikerült, de szerintem tartalékolj belőle, ne bzzd el mindet.
2023. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Igen, így szeretném csinálni, és amint lehet visszafizetni, nem akarom 7 éven át fizetni a részleteket.
2023. ápr. 28. 14:31
 33/37 anonim ***** válasza:
Olyanba kéne tenned, ami hozza a pénzt és nem viszi. Amivel többet termelsz ki, mint a havi 25 ezer törlesztőd milliónként.
2023. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Terveim vannak, most már a megvalósítás is lehetséges, legalábbis a kisebbekhez, remélem sikerül. Több értelme van mint a tippjeimmel egyik hónapban nyerni 1 milliót, a másikban bukni másfelet.
2023. ápr. 28. 14:53
 35/37 anonim ***** válasza:
Ha tippmix helyett vettél volna március elején 20 ezerért bitcoint, akkor most eladhatnád 29 ezerért. De ha januárban vettél volna 16 ezerért, akkor 3 hónap alatt duplázhattad volna a milliódat, most nem kellett volna kölcsönt felvenned.
2023. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a Bitcoin nagyon bonyolult, nem mernék beszállni bele, pedig régen gondoltam rá.
2023. ápr. 28. 15:14
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlen terep, akkor nem is javaslom, mert ha rosszkor vettél volna, még anno 55 ezren, akkor még mindig 50% bukásban lennél.
2023. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!