Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a személyikölcsön kérelemné...

Ha a személyikölcsön kérelemnél bekérték egy másik számlám 3 havi kivonatát, mondhatom azt hogy idő közben megszüntettem?

Figyelt kérdés
Mert egy €s számlámat adtam meg, ahova a bevételem érkezett, viszont van egy forintos is, és a számlák közti utalásoknál látták, hogy oda utalgattam át az eurót. Viszont azon meg elég sok be és kifizetés volt a Tippmixprora, szóval szerintem 100% hogy nem fogják megadni így. Ha azt mondom, hogy idő közben megszüntettem a forintosat akkor javulnak az esélyeim? Mivel amelyik banktól kértem a pénzt ott nyitni kellett egyet, szóval végülis hihető lenne hogy nem akartam kettő számlát.
2023. ápr. 18. 08:39
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ha függő lennék most is fogadnék, 1 meccset sem tettem hetek óta, pedig tudtam volna. Februárban 1 millió felett kerestem vele 3 hét alatt, hétvégén nem is fogadtam. Utána szaródtak el a dolgok.
2023. ápr. 18. 10:29
 12/37 anonim ***** válasza:
40%
Függő vagy
2023. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%

"Viszont a veszteség az kb 3 hónap alatt 5-600.000 lett."


Ha nem lennél függő, akkor az első havi 200 ezres bukás után lekorlátoztad volna magad mondjuk havi 20 ezres játékra.

Lehet kicsi tétben fogadni nagyobb kötésben. Na, ja, azt persze nehezebb eltalálni, mint egy fradi-honvédot, vagy bayern-hoffenheimet.


Kíváncsi vagyok azért, hogy kapsz-e hitelt, szerintem nem. A havi nettód mennyi? Számlára megy? Van másik hiteled? Folyószámlahitel, áruhitel, hitelkártya? Ha ilyenjeid vannak, akkor ne álmodozz, húzd össze kicsit a nadrádszíjad.

Egymilliós nyeremény után biztos nem kezdtem volna el két marékkal dobálni vissza a Szerencsejáték Rt-nek... De mindegy, mert nem én nyertem, a te pénzed.

2023. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Egy kezemen meg tudom számolni hányszor játszottam kötésben, bár mondjuk azok nagy része jött is, volt ami 10 feletti szorzó volt. Kimenetelre sem raktam soha, csak mérkőzés gólokra, vagy csapat gólokra és élőben.

Havi nettóm kb 2000€ volt az idén, vállalkozó vagyok. Ezért bíztam benne hogy mivel arról kértek kivonatot amire a fizetés jön, az meg az €-sra jön, hogy a forintosra nem lesznek kíváncsiak. Semmi más hitetem nincs, nem is volt.

Arra jutottam hogy pár napot várok, mert ahogy néztem a havi kivonatok 20.a táján érkeznek, akkor legalább egy hónapot "tisztul" a számlám, talán ha látják hogy újabban nem fogadtam úgy értékelik hogy nem akkora gáz. Ha meg igen, akkor várok még egy hónapot, aztán addigra meg már majdnem teljesen "megtisztul" mert ahogy néztem 3 havit kérnek csak.

2023. ápr. 18. 12:28
 15/37 anonim ***** válasza:
Havi 2000 euró bevétel mellett mennyi hitelt szeretnél felvenni? Te Szlovákiában élsz amúgy? Vagy honnan jön az eurós jövedelmed?
2023. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
2.9 millió ftot szeretnék, egy külföldi cégnek dolgozom itthonról, onnan kapom a bevételt.
2023. ápr. 18. 14:04
 17/37 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ez nem egy pár százezres személyi kölcsön, akkor nyugi, nem fognak sietni a bírálattal. Kivéve, ha elutasítanak, azt hamar megtudod.
2023. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Így is majdnem kihasználták a rendelkezésre álló 10 munkanapot, ma jött az érdesítés hogy kéne a forintosnak is a 3 havi kivonata. Szóval most meg én nem sietek, megvárom hogy meglegyen a legújabb, így kevesebb sportfogadási tétel fog rajta szerepelni, és bízom benne hogy megadják, bár kevés esélyt látok rá, lehet hogy várnom kell még legalább 1 hónapot pluszban.
2023. ápr. 18. 14:46
 19/37 anonim ***** válasza:

Nem a számlavezető bankodnál próbálkozol, hanem máshol?

A februári 1 milliós nyereségedet kár volt elbaxni, ha tudtad, hogy kelleni fog...

Ha most elutasítanak, akkor teljesen feleslegesen próbálkozol 1 hónap múlva ugyanitt újra. Ha később ilyen nagy kölcsönt akarsz, akkor 3 hónapig parkoltass 3 kilót a számládon. És a másikon is pár 10 ezer pluszban legyél, ne nulla körül és véletlenül se mínuszban.

2023. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Nem a számlavezetőnél mert az az OTP és szinte náluk a legdrágább a személyi kölcsön.

Nyitottam egy számlát ott, ahol próbálkozok.

Ha tudtam volna hogy elbukódik, akkor nem raktam volna vissza, sőt most kölcsön se kéne ha márciusban is 1 milliót nyerek a Pron :)


Viszont így most úgy vagyok vele, hogy az utolsó 3 havi kivonat összegzéseiben 3/2nél több volt a kiadás, mint a bevétel, szóval ez így szerintem se fog átmenni, ezért várom meg a mostanit, ahogy néztem 20-24.-e fele már meg szokott lenni, az meg csak pár nap, így legalább megfordul az arány és 3/2 hónapnál több lesz a bevétel, mint a kiadás. De ígyis tele lesz még a Prora történt be és kifizetésekkel.

2023. ápr. 18. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!