Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a személyikölcsön kérelemné...

Ha a személyikölcsön kérelemnél bekérték egy másik számlám 3 havi kivonatát, mondhatom azt hogy idő közben megszüntettem?

Figyelt kérdés
Mert egy €s számlámat adtam meg, ahova a bevételem érkezett, viszont van egy forintos is, és a számlák közti utalásoknál látták, hogy oda utalgattam át az eurót. Viszont azon meg elég sok be és kifizetés volt a Tippmixprora, szóval szerintem 100% hogy nem fogják megadni így. Ha azt mondom, hogy idő közben megszüntettem a forintosat akkor javulnak az esélyeim? Mivel amelyik banktól kértem a pénzt ott nyitni kellett egyet, szóval végülis hihető lenne hogy nem akartam kettő számlát.
2023. ápr. 18. 08:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%
Nem erdekli oket a tipmix, az regen volt
2023. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem volt régen mert a legutolsó 3 havi számlakivonatot kérik, abban pedig február 7től április 3ig van bőséggel Tippmixpro be és kifizetés.
2023. ápr. 18. 08:46
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Minek kell hitel, ha gennyesre kerested magad a tippxmixen?


Amúgy simán ellenőrzik a többi számláid, mert az a bankközi infoban benne van, legalábbis az, hogy létezik.

2023. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Általában naponta kikértem a hasznot, amikor volt, utána ha elfogyott bent a pénz akkor visszautaltam. Így elég nagynak tűnő forgalmat sikerült generálnom. Viszont a veszteség az kb 3 hónap alatt 5-600.000 lett.

Ha ténylegesen megszüntetem hamar a forintost akkor még lehet esélyem a pénzt megkapni?

2023. ápr. 18. 09:07
 5/37 Hintalow ***** válasza:
83%

Mondhatod, de ha nekik ez fontos, attól ugyan úgy megkövetelhetik, ès mivel a bankszámla törtènetet zárás után egy 6-8 èvig mèg köteles megőrizni minden bank (ha belepusztulok sem fogom tudni fejből a tènyleges gdpr határidőt rá)

Ìgy nem igazán valid èrv ez, mert mindenkèppen rendelkezèsükre tudod bocsájtani, ezt ők is tudják.

2023. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem gondoltál még arra, hogy abbahagyd a tippxmixet?
2023. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mind1, akkor ezek szerint hiába szüntetném meg. Mást nem tudok csinálni, beadom nekik, az esélytelenek nyugalmával. Közben a Cofidisnél is kértem visszahívást, talán ott nem fognak ennyit túráztatni. Április 3 óta egy meccset sem raktam, szóval majd idővel tisztul a számlatörténet, csak most kellett volna a pénz nem 2 hónap múlva.
2023. ápr. 18. 09:43
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
ilyen ez a fogadói lét:)
2023. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%

"Viszont a veszteség az kb 3 hónap alatt 5-600.000 lett."

Komolyan mondod, hogy havi 200 ezret buksz tippmixen? Ezt mi a túróból finanszírozod? Ilyen jól keresel és semmi másra nem kell a pénz, csak eljátszani?

Gondolj már bele, hogy mi mindent vehetnél most 600 ezerből, ember! :D

2023. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%

Ha orrba-szájba adod be a kölcsönkérelmeket egymás után, azt a bankok mind látják, ne csodálkozz, ha sehol nem kapsz hitelt.

Kockázatelemzőként én sem adnék neked, ha azt látom a számlakivonatodon, hogy ennyire szerencsejáték-függő vagy.

2023. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!