Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a személyikölcsön kérelemné...

Ha a személyikölcsön kérelemnél bekérték egy másik számlám 3 havi kivonatát, mondhatom azt hogy idő közben megszüntettem?

Figyelt kérdés
Mert egy €s számlámat adtam meg, ahova a bevételem érkezett, viszont van egy forintos is, és a számlák közti utalásoknál látták, hogy oda utalgattam át az eurót. Viszont azon meg elég sok be és kifizetés volt a Tippmixprora, szóval szerintem 100% hogy nem fogják megadni így. Ha azt mondom, hogy idő közben megszüntettem a forintosat akkor javulnak az esélyeim? Mivel amelyik banktól kértem a pénzt ott nyitni kellett egyet, szóval végülis hihető lenne hogy nem akartam kettő számlát.
2023. ápr. 18. 08:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Mindig a számlavezető banknál a legkönnyebb hitelt kapni.

De a majdnem 3 milkó az nagyon sok. Főleg, hogy látják, hogy minden pénzedet elbaxod tippmixre. A banki kockázatértékelő számára te egy felelőtlen, megbízhatatlan ügyfél vagy. Ha egy 600 ezres kölcsönt felajánlanak 3 millió helyett, fogadd el.

Mi a túróra kell amúgy a hitel? Nagy tétekben tippmixelni? Vissza akarod nyerni a veszteségeidet?

Nem fog menni.

2023. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Ahol kértem ott az ügyintéző azt mondta szinte biztos megkapom. Viszont nem tudta ő se meg én se hogy bekérik a másikról is a kivonatot.


Kocsit vennék egy részén, másikból meg motoros jogosítványt csinálnék, meg a lakásban pár dolgot fel kéne újítani.

2023. ápr. 18. 17:07
 23/37 anonim ***** válasza:

"ügyintéző azt mondta szinte biztos megkapom" 😂

Ja, ha az ügyintéző azt mondta, akkor tuti. Szerencsére nem a gyorstalpalón végzett ügyintézők döntenek a bankok betéteseinek pénzéről kinek szórják oda hitelként.

2023. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

"Kocsit vennék egy részén, másikból meg motoros jogosítványt csinálnék, meg a lakásban pár dolgot fel kéne újítani."

Remélem a motoros jogsit nem említetted a hitelcélok között. 😂

Ennyi mindenre nem is elég 3 milla. Egy normális autó 1,5-2 millánál kezdődik. 1 milla alatt ma már csak roncsok vannak sajnos.

2023. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam neki hogy szabadon felhasználható kell, mert autót szeretnék venni meg a lakásban pár dolgot felújítani.
2023. ápr. 18. 17:26
 26/37 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyet szoktak csinálni mint amit említettél, hogy azt mondják nem adják meg a 3 milliót, de adunk helyette 600.000et, és alkudozunk mint a piacon?


Ha jól sejtem úgy járok a legjobban, ha visszamondom az egészet, mert ha most beadom az igényt és nem adják meg a pénzt, már pedig ezek szerint nem fogják, akkor ha legközelebb beadnám náluk újra, pl nyáron, amikor már nincs nyoma a fogadásnak, akkor meg már gondolom megjegyeztek, vagy bevittek valami rendszerbe, és náluk már semmiképp nem kapok annyit amennyi kellene, mert gondolják ha nem is ott ahol eddig, de biztos játszottak tovább.

2023. ápr. 18. 18:43
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem alkudoztok, csak előfordulhat, hogy nem utasítanak el teljesen, hanem kapsz egy kisebb ajánlatot. Azt meg elfogadod, vagy nem.
2023. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Végül nem adtam be a kért iratokat, annyi esélyem lett volna mint Szálasinak a népbíróság előtt.

Viszont tovább próbálkoztam más bankoknál, az egyik a K&H volt, ott társadóst kértek, szóval hagytam inkább, a 3.nál sikerrel jártam tegnap. Kicsivel több, mint 3 milliót kértem, már ma megkaptam a pénzt, nem kérték a forintos számla kivonatait. A 4.hez már el se kell mennem jövő héten :)

2023. ápr. 28. 14:10
 29/37 anonim ***** válasza:
Melyiknél jártál sikerrel?
2023. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem írok konkrétat, még a végén visszavonják :). Egy osztrák bank leányvállalatánál.
2023. ápr. 28. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!