Revolut átverés?

Figyelt kérdés

Regisztráltam revolutra, de nem merek rá pénzt utalni, félek átverés , merjek rá nagyobb összeget utalni?

Ott szeretném tartani euroban a megtakarításaimat.



2023. ápr. 6. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

? :D Ezeken nem tudok nem röhögni.

27 millió felhasználójuk van. Szerinted mindenkit átvernek? :D


Én rendszeresen tartok és mozgatok ott többmilliós összegeket, az egyik cégem is revoluton bankol, több mint 10 milliós kasszával. Nyugodj meg.


Emellett viszont megtakarítást euróban parkoltatni a világ legnagyobb lúzersége.

2023. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek, hogy miért a világ legnagyobb lúzersége ?
2023. ápr. 6. 22:41
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

1. Nagyobb összeget nem érdemes rajta tárolni, mivel bármikor zárolhatják a számlád pénzmosásra hivatkozva, aztán igazolni kell a pénz eredetét ami maceráns lehet.


2. Euróban azért nem érdemes Euróban tartani a megtakarításod mert az Euró is csak egy fiat pénz aminek az vásárlóértéke a 0-ba tart.

2023. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

#3


Urban legend. Normális emberekkel, akik nem csiki-csukiznak, meg rettenetesen furcsa dolgokat csinálnak, nem történik ilyen. Velem sosem történt, pedig évek óta ezen bankolok, használtam már 4 kontinens 30 országában, használtam egyéni vállalkozói számlaként, használtam már befektetésre, kriptóra, mindenre. Sosem történt semmi, tehát ez a "bármikor zárolhatják, félj" duma ostobaság.


#2

Mert a pénz inflálódik. Ez gondolom nem új infó számodra. Euróban, dollárban, bármiben tartani komoly megtakarítást csak arra jó, hogy bukj rajta, és finanszírozd a központi bankok pénznyomtatását.

Értelmes ember befektet.

2023. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

"Kifejtenéd kérlek, hogy miért a világ legnagyobb lúzersége ?"


Én nem fogalmaznék ilyen csúnyán, de tényleg valamennyire dilettáns dolog azt feltételezni, hogy bármilyen idegen valutába vagy devizába tartani jó dolog a megtakarítást.


Talán a forint inflációjával szemben kicsit kevesebb az értékvesztése, de ugyan úgy van.

2023. ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
minimálisan inflálódik, cserében könnyen mozdítható. persze be lehet fektetni, de pár ezer euró nem tétel
2023. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Sok pénzt én sem mernék oda tenni ,de pl netes vásàrláshoz tökéletes banki termék
2023. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
"Több milliós összegeket..." - olyan jó érzés ide felnézni, hisz minden milliomos, milliárdos kifejezetten gyakori kérdésekre regel és folyton kommentelgetnek :) Eskü a kedvencem ez az oldal. :)
2023. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

#8


Ahhoz, hogy több milliót mozgass néha, nem kell milliárdosnak lenni. Vissza ált isk matekórára. Ehhez kb egy atlagfizetes elegendo.


Miert lep meg hogy egy prominens online fórum "üzlet, pénzügyek" kategoriaja alatt vannak emberek akiknek van üzleti, pénzügyi tapasztalata?


Engem az lep meg ha valaki annyira szerencsétlen, hogy el sem tudja már képzelni, hogy más nem az.

2023. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

9 - Figyelj már kiscsillag, szerintem te még a csattogós lepkét tologattad, amikor én már több matekversenyt is megnyertem, szóval ezt szerintem ne nekem nyomasd. :)


Másrészt nem az lep meg, hogy vannak emberek pénzügyi tapasztalattal, hanem az, hogy a gyakori kérdéseken általában milliomosok és milliárdosok vannak jelen, ami nyilván vicc kategória, mert azok nem itt fognak tanyázni. Nagyon gáz, hogy mindenki itt flexel. Ez lep meg inkább.


Utóbbi megnyilvánulásodra meg csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a személyeskedésbe szerintem ne menjünk bele. Én szándékosan általánosítok, fölösleges név nélkül arcoskodni szerintem.

2023. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!