Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legideálisabb?

Melyik bank a legideálisabb?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ez lesz az első bankszámlám. Havi nettó 500.000 forint érkezne a számlára. Beszéltem egy ismerősömmel, mondtam neki, hogy az OTP-t szemezgettem, viszont ő nem ajánlja, inkább a Raiffeisen-t mondta. Fontos lenne nekem, hogy kártyával külföldön is tudjak felvenni pénzt. Mivel valójában külföldön élek, de Magyarországon van tartózkodási címem, így ott akarok bankszámlát és kártyát is. Alap műveleteket végeznék, ki- és befizetés, viszont a Raiffeisen oldalát nézve a sok csomag között elvesztem, tudnátok segíteni? Illetve mennyit vonnak le ebből az összegből?
2022. dec. 5. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Az OTP drága, de relatíve jó a szolgáltatásuk, a rafi meg olcsó és nem annyira jó.
2022. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És esetleg van valahol valami kalkulátor, hogy az OTP a bérből mennyit von le?
2022. dec. 5. 16:19
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
ööö miért vonna le az OTP bármennyit a bérből?
2022. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, azért kérdezem, mert nem értek hozzá, nem volt még számlám, azt mondták, hogy elvileg nagyon drága.
2022. dec. 5. 16:23
 5/23 A kérdező kommentje:
És ha OTP-nál nyitok számlát, külföldön is tudom intézni a dolgaim? Pl: kifizetés
2022. dec. 5. 16:25
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Az OTP-nél asszem van Junior csomag 18-24 éves korig, ahol a számlavezetés ingyen van.


Külföldön max ATM-ből vehetsz fel kp-t nyilván költségesen idegen külföldi ATM-ből. Kifizetés nehezen lehetséges, mivel nincs OTP bankfiók külföldön ami kifizessen.

2022. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
2022. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Juj, na ettől a weboldaltól kirázott a hideg.

Nem szólt senki a rafinak, vagy a designerüknek hogy már nem 2005-öt írunk?

Ha a külcsínre ennyit adnak, akkor milyen lehet vajon a szolgáltatásuk?

2022. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Hogyhogy milyen lehet? Az elobb irtad, hogy nem annyira jo. Gondolom nem a hasadra csaptal, hanem tapasztalatbol irtad. Mi a problema veluk egyebkent?
2022. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A bankolasi szokásaidtól függ melyik jó neked.


Az OTP pedig egyáltalán nem nyúlt jó szolgáltatást.. csak ki tudja használni, hogy a sok ember lusta váltani.

2022. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!