Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyek a legemerközpontúbb...

Melyek a legemerközpontúbb bankok itthon?

Figyelt kérdés

úgy értem,valóban,tüzetesen uánanéznek a dolgoknak (pl.kaphatok e hitelt)?

Melyik bankhoz érdemes menni?



ma 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nincs ,mindegyik a sajàt érdekében jár el.
ma 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hitel felvételnél mindegyik bank rendesen utána néz a dolgoknak.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 IgaziÚriember ***** válasza:
64%
Neked azt jelenti az emberközpontúság, hogy utánanéznek a dolgoknak, hogy egy ember kaphat-e hitelt?
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a hitel részt ignorálom, akkor Magnet.

Hitelt lehet bankról bankra pattogva próbálni megtárgyalni, ha olyan, nyilvánvalóan nyereséggyanús célja van, amibe örömmel fektet a bank úgy, hogy a kockázat a tied, legalábbis amennyiben tudsz referenciákat és/vagy fedezeti forrásokat felmutatni, amik alapján legalábbis fizetni tudod majd az istenverte hitelt.

Amíg fordított a gondolkodásod a pénzügyi szellemi létminimumhoz képest, addig marad a cofidis meg a provident, csak nehogy a bűn útjára kelljen lépned, hogy legyen esélyed nullára hozni az örökségedet tetya.

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ésszerűen fogok eljárni!
ma 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jött be, ha közvetítővel beszéltem velük vagy ha mobilbankár jött. Egyébként sok helyen ignoráltak jó fizetés ellenére is (egyéb okból volt bonyolultabb az ügyem, és nem akartak velem bajlódni).

A bankmonitornál gördítették előre az ügyemet, közvetlen kapcsolat lett a CIB-bel, és simán átment a hitelkérelmem, pedig amikor én voltam a bankban személyesen, akkor nem sikerült megegyeznünk.


Az Ersténél egy élelmes mobilbankár utánajárása segített.

Szóval érdemes valamelyik lehetőséget választani.

ma 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!