Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliából fogok kapni egy...

Angliából fogok kapni egy nagyobb utalást (kb 10 millió forintnak megfelelő fontot). Vagy itthon fogom befektetni (ingatlan, betét) vagy Portugáliában (ingatlan). Milyen számlára jöjjön az utalás?

Figyelt kérdés
Revolut, Wise, hagyományos magyar bank?

szept. 12. 22:32
 1/7 Telelő Teve ***** válasza:
87%
GBP devizaszámlára menjen nyilván. Ez lehet magyar banknál is, de forint számlára ne kérj GBP utalást, az drága lesz (akár 1-2% illeték is).
szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A számlámra :-D
szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Misike21 ***** válasza:
71%
Revolut . Nekem is ez vált be anno
szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy harmadik feltol szarmazo 10millios osszeg revonal siman lehet hogy penzmosas elleni ellorzesbe futsz bele, foleg ha szamlad ilyen tranzakciot most kap eloszor.


Ez zarolast es forras igazolast jelenthet

szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A forrást tudom igazolni, legális. Pár hét zárolást átvészelek.
szept. 13. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a wise-t javasolnám.
szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi az előnye a wise-nak a revoluttal szemben?


És a másik kérdésem, hogy egyáltalán mikor (melyik "lépésnél", utalásnál, kivétnél) járok rosszabbul egy magyar hagyományos OTP (MBH stb.) számlával a wise/Revoluttal szemben?

szept. 13. 21:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!