Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A lakáshitel hogy működik?

A lakáshitel hogy működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 L vagyok és sajnos nem nagyon tudom hogy működnek ezek a dolgok.. munkahelyem bejelentett már lassan 3 hónapja van, az előtt is dolgoztam éveket de csak napi bejelentéssel. Tudnátok tanácsot adni? Pl a ház amit kinéztünk,és felújítással együtt kB 10 millió. Mennyi önerőre lenne szükség? Illetve mik a feltételek a lakashitelhez?

2022. ápr. 19. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
hol van a ház?
2022. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Az ingatlan felbecsult ertekenek min 30%az önerő. Ezen kivul erdemes egyeb koltsegekkel is szamolni.


A bank felbucselteti az ingatlant es megmondja mennyit adnak maximum. A kulonbozetet te kifizeted a tulajnak majd ezt bizonyitod a banknak aki a kulonbozetet, a hitel tokereszet, elutalja a tulajnak.


De csak ha hitelkepesek vagytok ha az elozetes hitelketelmeteket elfogadjak.

2022. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
elvileg 20% önerő is elég, persze helyfüggő
2022. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
19evesen kotve hiszem ha adnak egyaltalan hitelt akkor ennyire engedekenyek lennenek hogy eleg a 20%. Ezert irtam 30at.
2022. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
10 misi? Ez teljes egészében kijön a babasegély hitelből, de még idén meg kell igényelni, mert hamarosan kivezetik a kínálatból. Vagy lehet, hogy érdemesebb inkább csok-ra, a babasegélyből meg kijön egy új autó és egy luxusnyaralás, ahol meg is lehet kezdeni a babák termelését 👶
2022. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

19 évesen te még csak ne akarj házat venni, manapság ez nem így megy! Pláne nem tojáshéjjal a fenekeden 3 hónap munkaviszonnyal.

Inkább tanulj még, végezz el egy egyetemet, építs karriert, aztán majd 25 éves korod körül vágj bele a lakáshitelbe és akkor már nem csak Mucsajröcsöge-alsón tudsz majd házat venni.

2022. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!:) Leírtam hogy nem 3 hónapja dolgozom... 15 éves korom óta dolgozom, van 4 szakmám ami vendéglátóipar, szepsegipart foglalja magába,viszont vendéglátásban folyamatosan dolgoztam viszont csak napi bejelentéssel. Itt az új munkahelyemen 3 hónapja vagyok bejelentve rendesen..
2022. ápr. 19. 16:51
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Kisasszony!


Elhiszem, hogy szorgalmas vagy, de a diákmunka meg a napi bejelentés nem számít.

Nem is értem a fiatalokat, miért mennek házhoz a pofonért - napi bejelentés.

Épp, hogy lejárt a próbaidőd és légyszíves ne indíts vitát.


Amit kinéztünk, kivel néztétek?

Van ingatlana, vagyona?

Szintén alkalmi munkából él?

2022. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdemes vele vitatkozni, rengeteg ember nem érti meg, hogy a fekete munka NEM számít!
2022. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
19 évesen akarja magát eladósítani... egyenes út a hajléktalansághoz.
2022. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!