Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lekötök 5 millió forintot,...

Ha lekötök 5 millió forintot, egy évre, kb mennyi kamatot kapok rá?

Figyelt kérdés
Ha jól értelmezem, 1 % körüli kamat van, ami 50.000 Ft. De akkor miért tartják az emberek a bankban a pénzüket?
2021. nov. 15. 18:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

"Nem a Blahán az aluljáróba kell venni. Bár ennyi eszed lehetne neked is."


:D Jó majd Webshopba veszem!


Te biztos beleharaptál amikor vetted mi?

2021. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Léteznek leinformálható cégek amik biztosítanak arany vásárlási lehetőségeket.

Ennyi erővel akkor visszajáróként is kaphatsz hamis pénzt.

Ha hülye vagy akkor úgy is átvágnak, ez nem az arany hibája.

2021. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor miért tartják az emberek a bankban a pénzüket?"


Van, hogy a meló miatt csak kéthetente jutok haza, és már bocs, de nem hagynám ott az barátnőmet a házba vagy 20 millió ft készpénzzel.

2021. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel akkor visszajáróként is kaphatsz hamis pénzt."


A hamis pénzzel, ha már én nem szúrtam ki addig nekem semmi bajom amíg tőlem is elfogadják, a gond akkor van amikor nem akarják elfogadni!

2021. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
36%
Bele kell yolozni kriptoba aztán lesz ami lesz :D
2021. nov. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Eddig nem tartottam. Ingatlanba fektettem. (Igaz, nem 5 milliót.) Viszont 5 millióért nem tudnék ingatlant venni, és nem is biztos, hogy most jó ötlet lenne. Viszont itthon sem szeretném tartani, ezért beraktam úgy, hogy bármikor kivehetem, költség nélkül. Volna ötletem, hova tegyem, de kinullázni sem akarom magam. 2 kisgyerek mellett szeretném, ha legalább két évre való hozzáférhető megtakarítás legyen, ha bármi történne velem. Ezért ért váratlanul, hogy kb semmit nem adnak érte.
2021. nov. 16. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!