Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit fog levonni az otp ha...

Mennyit fog levonni az otp ha átutalok 1 millió forintot egy másik számlaszámmal rendelkező intézménynek?

Figyelt kérdés
Otp direkten keresztül megy majd az utalás nem bankfiókban. Tudom hogy ott jóval többet vonnak le, de tartok tőle hogy neten sem lesz kevés a tranzakciós költség. : (

2021. okt. 7. 08:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni,hogy Junior számlám van.
2021. okt. 7. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Juniornál valszleg csak 0,3%-ot, de nézd meg a hirdetményt. De szerintem ekkora összeget nem fog engedni a juniorról neten utalni, csak bankfiókban. Legalább is nekem, mikor juniorom volt (15 éve) akkor 50 ezer fölött csak bankfiókban lehetett utalni.
2021. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen limit van neki beállítva. Kettőféle junior számla van egyébként az OTP-nél. (Mostanában kötötteknek más a díja, mint az évekkel ezelőttinek.) Mikori a szerződésed? (Miért nem hívod fel őket, ahol a rendszerben meg tudják ezt nézni, és tudnak segíteni?)
2021. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben felhivtam őket és mindenben segitettek. Netbankon intézni sokkal jobban megéri mert fele annyit vonnak csak le.
2021. okt. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!