Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha egy 3 fős családként(gyerek...

Ha egy 3 fős családként(gyerek 3 éves) repülünk, érdemes helyjegyet venni? 16 órás út.

Figyelt kérdés
Legutóbb vettünk, kb 100.000 ft volt pluszban az összes járatra. De nem tudom, hogy nem e beszélhető meg a légiutaskísérőkkel, hogy hagy ülhessünk együtt. Most várandós is vagyok, és félek egyedül ülni a gyerkőccel…
szept. 15. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

10


Nem mindegy? Mivel ott a 3 éves, az egyik felnőtt mindenképp vele fog helyet kapni.

szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

#10

Elolvastad figyelmesen a kérdést?

Nem, nem mindegy. A hagymányos légitársaságoknál nem fogják őket szétültetni, amennyiben egy foglalási kódon van mindannyiuk foglalása. Fapadosnál a kisgyerek mellé fog 1(!) felnőttet rakni, de kettőt - fizetés nélkül - nem.

szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

12


Elolvastam.

Dr, a hagyományosnal is szetultetik. Pár hete repültem KLM-mel. 70 eves anya meg a lanya - ráadásul anya assistance szolgaltatassal. Szétülteltték őket.

szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Furcsa. Hacsak nem két külön foglalásuk volt.
szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
#13 Ez kizárt ha valóban assistance kellett neki!
szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
A kérdező tényleg nem normális. Elviszi a hülyegyerekét egy 16 órás útra.
szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

14, 15


Egy foglalásuk volt. Anyuka mellettem ült, a lanya meg két sorral mögöttünk a másik oldalon.

szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16 neked jo szar lehet hogy a kisbolton kivul mashova nem jutsz el :(
szept. 16. 22:25
 19/21 A kérdező kommentje:
Amugy KLM most a legitarsasag, de mindenki megnyugodhat h vettem helyjegyet!!!!!!!!!!!44444!!44!
szept. 16. 22:26
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose játszanék erre, hogy "meg tudjuk beszélni". Kétgyerekes anyaként is undorítónak tartom a "gyerek-kártyát".

Mindig veszünk helyjegyet, akkor is, ha duplára jön ki úgy a repjegy.

Majd akkor nem fogok venni, ha elég nagyok lesznek a gyerekek ahhoz, hogy ne zavarja őket, hogy szétdobnak minket.

szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!