Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit érdemes tudni a kínai...

Mit érdemes tudni a kínai repülőterekről, légitársáságokról, mik a tapasztalatok? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Elsősorban az Eastern Chinese Airlines és Sanghai érdekelne, csak átutazóba lennék, nem a végső úticél, viszont hosszabb várakozási és utazási idő lesz, az ételek, biztonsági intézkedések, felszereltség érdekelne és hogy a reptéren hogyan, mivel lehet fizetni, mert azt hallottam, hogy a kínaiak már szinte egyátalán nem használnak készpénzt, nemzetközi reptereken ottan hogyan működik? Csak mert ott még sose jártam.

Előre is köszönök minden információt.



#repülőtér #légitársaság #Shanghai #Eastern Chinese Airlines
máj. 30. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En a China Easternel utaztam Kathmandu Peking kozott. Maximalisan meg voltam elegedve. Pont olyan mint barmely mas legitarsasag.
máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt esetleg nem tudod, hogy a reptéri büfékben mivel, hogyan lehet fizetni? (Dollár, euro, yüan, kártya, telefonos alkalmazás, stb..?)
máj. 31. 06:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de meglepodnek ha nem lehetne kartyaval fizerni. Nem gondolnam hogy egy atszallas miatt yuan-t kellene valtanod, szerintem menno fog a kartya, Kina nem egy fejletlen orszag.
máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vpn-t még töltsd le itthon, mert nem fogsz tudni internetezni a reptéren, nekem konkrétan semmi nem töltött be wifin.


Amit javaslok, ha hosszú várakozási idő van, hogy menj ki városnézésre :)

jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, tegnap szerencsésen hazaértem, tudtam fizetni USD-al, a 4-es választ csak most olvastam, igen, az internet nem igazán ment, valamely weblapot betöltötte valamelyikét nem, de nem volt fontos online intéznivalóm szerencsére.

A légitársaság normális volt, rendes étel, mint máshol, a reptereken viszont az ellenőrzés elég nehézkes lassú, és nem igazán beszéltek angolul.

jún. 4. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a hazautad volt magyarorszgára?
jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A China Eastern nem olyan rossz, Ürümqiből mentem Shanghajba, és vissza vele, plusz Pekingből Makaóba. A kaja nem rossz, a székek kissé WizzAir-esek, de nekem tetszett.
jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!