Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen gyógyszert érdemes...

Milyen gyógyszert érdemes bevenni, ha nagyon utálok repülni?

Figyelt kérdés
Sokat repültem már, de iszonyatos félelem-gyomorgörcs fog el már a gondolatától is. Milyen bogyóval tudnám lenyugtatni magam?

szept. 4. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem egyszerübb nem repülni???

Egyébként kerdezd meg a háziorvosodat

szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem akarom, hogy a félelmem miatt rengeteg gyönyörű helyet és fantasztikus élményt kihagyjak az életemből :D
szept. 4. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Unicum. Vagy pálinka
szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Xanax vagy frontin aztán alszol egy jót.
szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Èn is így voltam vele, a felszállásnál főleg a rosszullét kerülgetett mindig, ömlött a víz a tenyeremből, a szemem sem mertem kinyitni, míg egyenesbe nem álltunk stb. ... ennek ellenére bevállaltam hosszabb utakat is, mert én sem akartam emiatt megfosztani magam az élményektől.

Nyugtatózni én semmiképp nem akartam magam, inkább némi alkohollal oldódtam, az viszonylag használt :) Pedig volt pár olyan utam, ahol oda-vissza 2-2 átszállás volt, így felszállásokban is bőven volt részem 😀

Azt hittem, hogy ez sosem fog elmúlni, és érdekes módon mióta megszületett a kisfiam, azóta sokkal kevésbé stresszel a repülés, valószínűleg egy 1-2 évessel való utazásban alapból annyi izgulnivaló van, hogy azok között maga a repülés már fel sem tűnik 😂

szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszi, akkor kölcsönkérek valakitől egy gyereket😄
szept. 4. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Dormicum.
szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
49%
Leszarom tablettát.
szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!