Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért van ilyen sok járattörlé...

Miért van ilyen sok járattörlés? Érdemes elindulni?

Figyelt kérdés
Maganúton vagy utazási irodával mi a különbség ha járattörlés lép fel? Magánúton megszívod de ha iroda áll mögötted?
júl. 3. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Még mindig kevés járatot törölnek és ez leginkább időjárás miatt van

Késés viszont nagyon sok.

júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a késés és járattörlés elég ritka, csak akkor tűnik gyakorinak, ha szenzációhajhász oldalakból ismered a repülést.


És még egy őszinte tanács: a késés és törlés ellen épp azok a félnótások a legvédtelenebbek, akik irodával utaznak. Az iroda fog a legjobban sunnyogni ilyen esetben, elvégre évtizedes üzleti kapcsolata van a légitársasággal.

(ezzel szemben egy egyéni utazó nem hülye, és képes törvényt olvasni + értelmezni)

júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Teljes mindegy, hogy iroda vagy saját foglalás, mindenképpen szívás egy nagy késés vagy törlés.
júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha még mindig repülővel a legjobb az úti cél elérése (anyagilag és időben is), akkor szerintem érdemes repülővel menni, de késéssel számolni kell, de szerintem a járattörlés nem olyan gyakori. A késés viszont... pont múltkor Amszterdamban vártam a gépemre (öt óra késéssel indult...), és közben annyi időm volt, hogy elég gyakran néztem a kijelzőt, és bizony igen, a járatok többsége késve indult. Az 1-2 óra késés elég gyakori volt, de volt ott bőven 3-4+ óra késés is. Ugyanaznap egy másik járat amivel mentem szintúgy 2 órát késett.


Amúgy szerintem a legjobb, ha egyben foglalod a jegyet. Szóval ha van pl. 2 átszállás az úticélig, akkor ne egyesével vedd meg a jegyeket, hanem egy adott légitársaságnál. Úgy ha az egyik gép késik is, átfognak rakni egy másik járatra. Persze az is szívás, de ha te egyesével veszed meg a jegyeket, és az egyik gép késése miatt nem éred el a másikat, akkor rácsesztél.

júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
A légitársaságok kapzsisága miatt.
júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Wizzairnek minden járata minimum 1 órát késik mostanában, de előfordul 1 napnál nagyobb késés is. Velük nem érdemes elindulni, a többiek nagyjából rendben vannak.
júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!