Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha egy 3 fős családként(gyerek...

Ha egy 3 fős családként(gyerek 3 éves) repülünk, érdemes helyjegyet venni? 16 órás út.

Figyelt kérdés
Legutóbb vettünk, kb 100.000 ft volt pluszban az összes járatra. De nem tudom, hogy nem e beszélhető meg a légiutaskísérőkkel, hogy hagy ülhessünk együtt. Most várandós is vagyok, és félek egyedül ülni a gyerkőccel…
szept. 15. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
16 órás út? Melyik légirársaság és útvonal?
szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak anyagilag nézzük, akkor nyilván nem érdemes, de ha vannak más szempontok is, akkor azt nektek kell mérlegelni. A megbeszéljük dolog nem biztos, hogy működni fog.
szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha van elég üres hely egymás mellett, akkor összejöhet, de ha már le vannak foglalva az ülések, akkor nem fogtok egymás közelébe kerülni.

Nem tudom, mennyibe kerül a jegy meg az egész út, de én garantáltan nem ezen akarnék sportolni!

szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom melyik tarsasaggal mentek, leirom a legutobbi tapasztalatom. Qatar-al utaztam, mikor megvettem a jegyet 8 ezer ftert kinalt helyjegyet, kicsit sokalltam, ezert ugy dontottem megvarom mit kapok es ha esetleg kozepre kapok 2 idegen koze, akkor bar nem szivesen, de veszek helyjegyet. 48 oraval (vagy 24..erre nem emlekszem pontosan) az indulas elott megnyilt az online check-in es meglepetesemre ekkor mar lehetett ingyen helyet valasztani a meg szabad ülesekbol. Annyi, hogy en egyedül utaztam, az nyilvan egyszerubb mint 3 egymas melletti üles. De hatha..
szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

16 órás repülőút 3 éves gyerekkel?


Vagy nem vagytok normálisak, vagy (és ezt sokkal valószínűbbnek tartom) troll kérdés az egész.

szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Ha valós a problémád, elképzelhető, hogy nem lesz népszerű a válaszom.


Van keret arra, hogy utazzatok, sőt a 16h-s útból arra következtetek, hogy távolabbi úticélről beszélünk, ahova eleve több százezeres a repülőjegy, és pár ezer Ft-on akarsz spórolni?

Ha a repülőn odaállítana nekünk/nekem valaki (légiutaskísérőstül), hogy adjuk/adjam át az általam kifizetett helyet nekik, hogy együtt ülhessenek, enyhén szólva nagyon pipa lennék.

Mondom ezt úgy, hogy gyerekekkel utazunk, így az alap, hogy mindig veszünk ülőhelyet. Igen pluszköltség, de belekalkulálom az útba.


Mondjuk én a helyedben legkevésbé az ülőhelyen kattognék, hanem azon, hogy terhesen, hogy viselnék el 16h-s utat lehetőleg kényelmesen minden probléma nélkül, és a célterület milyen eü helyzetben van (higiénia, orvosi ellátás). Feltétlenül kell-e nekem odautazni.

szept. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azért nem pár ezer ft-ról van szó, közel 120.000 ft-ot fizettünk legutóbb hogy mind a 4 járaton egymás mellett üljünk. Ezen felül kb 50.000 Ft darabja a böröndöknek, egy alapból 250.000 ft-os jegynél/fő, igen megfordult a fejemben, hogy ülheték fizetés nélkül is a gyerekem mellé. 😅 De valszeg akkor most is kifizetjük. A 16 órás út átszállási idővel annyi, nem tudom ezen miért csodálkozik bárki is. Semmi extrém helyről nincs szó, és igen feltétlenül kell nekem oda utazni. Millióan repülnek terhesen is…

Köszönöm annak aki a kérdésre válaszolt :)

szept. 16. 06:31
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Miután a 3 eves nem utazhat egyedül, a foglalási szereplő egyik nagykorú evidensen mellé kerül véletlenszerű ülés osztasnal is.
szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
azt azért ugye tudod, hogy hiába van már egy kölyköd és készül a második, ez nem jogosít fel arra, hogy megpróbáld kihisztizni valakikből az ő lefoglalt helyüket, mert te papás-mamást akarsz játszani a hitelből nagyzolós luxinyaraláson? senkit nem érdekel se az, hogy nem használtatok gumit, se az, hogy annyira kell tenni magatokat, hogy milyen mencsikék vagytok, hogy már helyjegyre sem telik belőle... valaki a gyerek mellé ül, és viseli, hogy mindenki rühelli őt a visító, ilyen jellegű utazásra még alkalmatlan kölyök miatt, a másikat meg besuvasztják oda, ahol senki más nem akart ülni.
szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Újra megkérdezem:

Melyik légitársaságról van szó?

szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!