Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sok mai tinédzser fogja...

Sok mai tinédzser fogja elhagyni az országot, hogy máshol próbáljon szerencsét?

Figyelt kérdés

Nektek mi kéne még ahhoz, hogy elköltözzetek magyarországról? Mit gondoltok azokról akik elköltöznek? Mi lesz itt később?

Szívem szerint én mennék, miután itthon lediplomáztam.


2010. márc. 12. 14:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
09.14: A Te szavaiddal elve, azert "szolok bele az orszag dolgaiba", mert magyarnak szulettem, magyar vagyok, azert mentem el, mert otthon nem tudtam munkat talalni, nem azert, mert nem szeretem a hazamat. Igenis szeretem, szeretjuk, es hazamegyunk szavazni! :) he he
2010. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Aki szereti a hazáját, az nem megy ki küldöldre ilyen olcsó kifogással.
2010. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
11.27-nek: Sok szerencset kivanok neked otthon, biztos jo munkad van meg jo kepzettseged. Nekem ezek nem voltak otthon, es mivel hazaszeretetbol a hid alatt nem lehet megelni, inkabb eljottem, es vigan elvagyok :) Ennyiii! BYE
2010. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Élj vígan, csak akkor annak az országnak a kormányzásába szólj bele, ne a magyarba!
2010. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Oh miert vagy lettel pipa ? :) oke, elek vigan, de akkor is hazamegyek es szavazok a Fideszre ;)
2010. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Dymo ***** válasza:
már bocs,de mi alapján döntessz,amikor itthon se élsz,nem ide adózol,és nem fogod a döntésed következményét viselni?
2010. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Na szerintem hagyni kene a meddo vitat! :) Nem fogok veled vitatkozni! Eljen a jobbik.

pusz!

2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
én se tartom szerencsésnek h szavazol olyan országban ahol nem élsz. főleg... hát nem tudom. rád semmilyen hatással nem lesz bárki nyer.
2010. ápr. 4. 09:09
 29/29 anonim ***** válasza:

"Az a magyar ember aki magyarnak érzi magát. Az, hogy valaki magyar állampolgár és tud magyarul beszélni kevés ahhoz, hogy becsületes magyar szellem birtokolja a lelkét."


Ennyi! Szavazzon minden külföldön élő magyar!!

2010. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!