Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki jön velem szerencsét próbálni?

Ki jön velem szerencsét próbálni?

Figyelt kérdés

Szóval tök elegem van ebből az országból, tiszta szenny az egész... Bp tele van galambokkal, cigányokkal, hajléktalanokkal, bunkó emberekkel, szarabbnál szarabb munkahelyekkel, ...

És arra gondoltam, hogy elmennék Írországba vagy Angliába. Mennyi pénz kellene ehhez? Na és ki jönne velem? :)

22 L


2010. aug. 19. 18:14
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia,

Én is gondolkodtam már ezen. Én külföldön élek, de én is szeretnék "szerencsét próbálni". Nekem először pénzt kellene szereznem, mert az elején biztos szükség van vmennyire. Te hogy gondolod? Bejárod Angliát v Írországot v hogy?

2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

repülőjegyre való, vészhelyzetre szállásra (pár nap szálloda is!) való, 2-3 havi albérletre való, visszafelé repülőjegyre való, szerintem. vagy egy hitelkártya. vészhelyzetre.

utasbiztosítás (hitelkártyán van elvileg 30napi biztosítás automatikusan).


barátnőm is kiment, és bejött neki.

olvasd Sparrow blogját ő észak-írországban lakik [link] van még pár blog, ha jól tudom, az angliai magyaroknak is van honlapja (guglizd ki)

2010. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem utazgatni mennék, hanem dolgozni. És hát nekem is össze kéne szednem egy kis pénzt, de mennyit?? Ha kimegyek akárhova, akkor ott nem lesz egyből munkám és vmi albérletet is kell szerezni...

Te most hol élsz? És mit csinálsz ott? Hány éves vagy?

2010. aug. 19. 19:05
 4/10 anonim válasza:
85%
23 éves vagyok, Norvégia, dolgozom, de már nem szeretek itt lenni (ha belegondolok, nem is szerettem soha, csak azt hittem, h majd jobb lesz, de nem )
2010. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben valami normális országot keresnék, nem olyat ahol lassan már ott a fele magyarság. Miért mindenki Angliába megy? Máshol is beszélnek angolul.


Mennyi pénz kell az attól függ te hogy képzeled a szerencse próbálást... Én egyszer 20ezerrel indultam útnak (ami 2napra volt elég csak), stoppal ingyenes az út mindenhova és tök jó buli is egyben. 2 és fél hónapot voltam (tök ingyen) kint Észtországban. Munkát nem találtam csak alkalmit ezért hazajöttem, de jövőre meg fogom próbálni újra valahol. Nem kell ehhez pénz:)

2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

...Akár találhatsz már itthonról is munkalehetőséget... ami indulásnak megteszi.

Én pl kerestem egy au-pair oldalt (ahol nem csak baby sittereket keresnek, hanem fiúkat is pl kertésznek, ilyesmi)... elkezdtem levelezni egy családdal és 1 hónappal később már a repülőn ültem. 10 napot töltöttem kinn, rendesen kifizettek... de végül úgy döntöttem még nem jött el az én időm. Azóta itthon vagyok megint, de szeretnék majd újra kimenni.

2010. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy-Britannia telítve van, én a helyedben mást néznék ki. Amúgy Ausztria is elég korrekt hely, közel is van, csak ugye németül beszélnek.
2010. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minnel tobb penzt szedj ossze, az a tuti. kell vesztartalek is, fel kell keszulni.

En mar 6 eve elhagytam az orszagot, hasonlo okok miatt amiket Te is felsoroltal. Voltak nehez idok, volt h nem volt mit ennem, atvertek, nem fizettek ki a melohelyen stb... de eletem legjobb dontese volt h leleptem!!! Sok szerencset! Kivanom, h Neked is bejojjon az elet kinnt ;)

2010. aug. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2010. aug. 22. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled,gyüjtöttem már egy kis pénzt,még 1-2 hónap meló és szerintem lesz elég pénzem.Írország szerintem sokkal jobb hely ,mint Anglia!
2010. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!