Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes még egyáltalán...

Hova érdemes még egyáltalán kimenni szerencsét próbálni?

Figyelt kérdés
írtam spanyol magyaroknak,írtam Angliában élő magyaroknak,írtam Németországban élőknek,de mindenhol a munkanélküliség van,van egyáltalán olyan ország ahova érdemes kimenni új életet kezdeni?
2010. okt. 19. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kanadában van munkalehetőség bőven az őslakos kanadaiak nagyon válogatósak bár oda ismerősnélkül nehéz letelepedni nővérem 15 éve kint él én kiakarok majd költözni csak az angolt jól kell tudni
2010. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de oda vízum kell nem?ráadásul a repülőjegy már maga 100 ezer forint az államokba,én Münchenben jártam kiskoromban,és nagyon tetszett,oda mennyi pénzzel lenne érdemes menni?van 40 ezrem.
2010. okt. 19. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Ausztrália...

Ott nagyon kedvesek az emberek és jó az életszínvonal.

2010. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is Kanada, ott még talán van munkalehetőség... :)
2010. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
40 ezerből még pestnek sem vágnék neki :) németországba csakis akkor menj ha kiválóan beszélsz németül és van már egy fix állásod.(kell munkavállalói engedély is!) csak úgy nekivágni 40 ftból esélytelen. szállást kaját miből fzetnéd amíg nem találsz munkát? én 2 éve 800 fonttal vágtam neki angliának, és 2 hét alatt találtam állást és így épphogy elég lett az a pénz ( utazás, kaja, albérlet+kaució stb) szóval ha nincs elég félretett pénzed és biztos kinti állás és szállás akkor ne vágj neki.
2010. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En Nemetorszagban elek. Ha ide akarsz jönni, akkor, ha csak nem beszelsz nayon jol nemetül, nincs valami vegzettseged (vegzettseghez kötött a munkavallalasi), akkor 2011 majusaig nem erdemes elindulnod. Utana mar nem kell munkavallalasi majd. Addig meg gyüjtögess meg a 40 ezredhez, mert annyibol az utazas jön ki kb, meg tanulj meg jol nemetül, ha nem vagy meg jo :) kb azt mondom, ha nagyon meghuzod magad, meg szerencsed van, akkor 6-700 eurobol ki tudsz jönni az elsö honapban, amig munkat nem talalsz (bar a kaukcio miatt lehet, nem).
2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen sajnos megint bevezeték kanadába a vízumot a magyar cigányok miatt de meg is értem őket. ettől fügetlenül túristaként fél évre megkaphatod a vízumot repjegy 150e~ft.

az biztos 40e ft ne menj külföldre

2010. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én és a barátom Írországban vagyunk.Itt mostanában kezd romlani a helyzet eddig nagy jólét volt.Csak kezdi felütni a fejét a munkanélküliség lassan és az írek is kezdenek rájönni hogy lejjebb kell adni egy kicsit.
2010. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!