Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sok mai tinédzser fogja...

Sok mai tinédzser fogja elhagyni az országot, hogy máshol próbáljon szerencsét?

Figyelt kérdés

Nektek mi kéne még ahhoz, hogy elköltözzetek magyarországról? Mit gondoltok azokról akik elköltöznek? Mi lesz itt később?

Szívem szerint én mennék, miután itthon lediplomáztam.


2010. márc. 12. 14:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%
Amint meglesz a diplomám külföldre megyek! Hogy miért? Csak körbe kell nézni. Egyetértek azokkal akik eddig megtették. 18/L
2010. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot felejt el sok mindeki - külföldön NEM A MAGYAROKRA várnak, mindenhol nö amunkanélküliség, ha van munkahely, akkor az ottaniaknak adnak elöször.
2010. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy én látom... aki tisztességesen megdolgozik a fizetéséért, az külföldön békés, élhető életet kap. Magyarország erre esélye sincs csak annak aki lop, csal és hazudik -- nem nézem le őket, ismerem a magyar vállalkozók körülményeit, nincs mit tenni.
2010. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
63%
Én 18 éves vagyok és jövőre elköltözöm..külföldre megyek egyetemre és ott is fogok maradni.
2010. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Dymo ***** válasza:
63%
ha nem változik gyökeresen az itteni helyzet,simán húzok ki 17/F
2010. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
95%

én szinte semmi pénzért nem mennék el

igaz, német a származásom, de itt születtem, magyar vagyok és annak is érzem magam

lehet, hogy xar ország, de ez a hazám, egy szép kultúrával (már ami még maradt belőle), egy olyan nyellvel, amit TÉNYLEG csak az tud helyesen beszélni, akinek ez az anyanyelve, és még sorolhatnám...

mellesleg: kérdezzetek meg egy külföldit, mit gondol rólunk!! a válasz kb. mindig az, hogy egy szép ország, szép kultúrával(és paprika és nehéz nyelv:D:D)

szóval én maradok:D

2010. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a cigány-magyar arányra gondoltam. =D
2010. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én tuti elmegyek majd Észak-Amerikába szerencsét próbálni, énekesként [XD], mert [most kiröhöghettek], ha szerencsém lesz, akkor ismertebb leszek. :D

Ezt komolyan gondolom, am ne sajnáljatok mert vajdaságban élek :D

Em szerintem sokan fognak még kimenni más országba szerencsét próbálni, lehet, hogy épp azért, amiért én, lehet, hogy azért mert külföldön nagyobbak a fizetések, stbstb...


De az biztos, hogy nem marad örökre kint, mert a szívem biztos vissza húz majd ide. :)

2010. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
En eltavoztam Magyarorszagrol, az egesz csaladommal egyutt. nagyon honvagyam van, sose fogom letagadni h magyar vagyok, de ahol most vagyok ott hagynak elni, nem huzzak le rolunk a bort es engednek boldogulni :) ezert maradok. DE SZAVAZNI HAZAMEGYUNK MIND! Tehat erdekel az orszag sorsa, es hianyzik minden onnan :(
2010. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha külföldön élsz, akkor minek szólsz bele az ország dolgába? Azzal az erővel én is elmehetnék Németországba szavazni, aztán hazajövök 4 évre.
2010. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!