Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerencsét próbálok a világban...

Szerencsét próbálok a világban, csinált már valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, jövőre érettségizem. még a suli vége előtt el szeretnék indulni titokban, stoppal nyugat felé, úgy 4-5 hónapra.

első körben dél-olaszországra gondoltam, de igazából mindegy.

nincs pénzem, viszek egy gitárt, meg egy szájharmonikát, zenélgetek, megélek valahogy, barátokat keresek.

csak az a gond, hogy nem tudok gitározni, se angolul (ezt persze nem kell szó szerint érteni)...

ezt már sajnos elég mélyen elhatároztam, de azért kíváncsi lennék, mi a mások véleménye?


2011. máj. 10. 23:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Szép tervek, de a valóság az kicsit másabb lesz

és nem biztos, hogy tetszeni fog neked!!!!


1. Pénz nélkül kikötsz egy kuplerájban!

2. Gitározás helyett, majd oboá*zni kell!

3. Angol helyett, meg franciázni!!!!!!


Jó utat!!

2011. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
nagy baromság és elcseszed vele az életed. ajánlom az Elrabolva c. filmet, ha megnézted és uténa is menni akarsz akkor jóutat. Mellesleg mire lenne ez jó? pénzt nem fogsz keresni vele, barátokat se nagyon, az első htéten be leszel állítva k.-nak
2011. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak túl sok romantikus filmet néztél, és túl kevés Elrabolva stílusút. Gyerek vagy még ilyen felfogással.
2011. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

már sok hasonló dolgot csináltam, és még mindig élek. úgy érzem, ez nem egy nagy ugrás lenne az én életemben a baromságok létráján, csak még egy fok.

és arra lenne jó, hogy megismerjem a magam képességeit, és bizonyítani tudjam saját magamnak, hogy meg tudok állni a saját lábamon.

2011. máj. 11. 00:06
 5/21 A kérdező kommentje:
ja, és nem szoktam filmeket nézni, az élő izgalmakat jobban kedvelem.
2011. máj. 11. 00:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá. Biztos nagyon jó lesz :D :D :D
2011. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"nincs pénzem, viszek egy gitárt, meg egy szájharmonikát, zenélgetek, megélek valahogy, barátokat keresek.

csak az a gond, hogy nem tudok gitározni, se angolul"



:DDDD


Ez a világ legjobb oldala, 20 perce olvasgatom, de ennyit én még nem röhögtem, fáj a hasam:D


"..viszek egy gitárt, zenélgetek, csak annyi a gond hogy nem tudok gitározni.." :DDDD


Ez kész:DD

2011. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Úgy gondolta, hogy az utcasarkon beáll a többi nincstelen közé és valamit játszika gitáron, legalábbi spengeti amit abból kap alamizsnát abból meg valamit csinál.


Egyáltalán nem javaslom, hogy előzetes tervezés nélkül bárhová menj ! Ha egy picit is szép vagy rabszolgalány leszel 35 éves korodig utána kilöknek és meghalsz, nem vicclek!

2011. máj. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ezt mondom, de te hülye vagy! Mégis hol fogsz aludni, árokparton? Gondolkozz már!
2011. máj. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért külföldön nyelvtudás nélkül elég más mint a saját a hazádban. Hiába csináltál már ilyesmit.... nagyon meg fogsz lepődni. Persze te tudod.... de nem kell majd semmin csodálkozni. 24L (tengerentúlon élek 2 éve)
2011. máj. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!