Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország tapasztalatok?...

Hancsi22 kérdése:

Horvátország tapasztalatok? Minden kedves valaszolonak megy a zöld kéz . Kösi a segítséget (:

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 15 éves és szerencsrs gyerek vagyok mert utazos csaladba szulettem . Megjartam már többször görög országot , hollandiát , erdélyt, szlovákiát, ukrajnát , ausztriát, es egy rovid ideig voltam már bulgariaban is. Utaztam nagyon hosszú utakat kocsival de mentünk már repcsivel és busszal is . Mindig barati tarsasaggal /csapattal megyünk. Az idén nyári célpont a horvát tengerpart. Minden történet, élmény, tapasztalat, ajánlás, tanács érdekel. A segítséget előre is koszonom.

2015. febr. 18. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ha valakinek van szemályes tapasztalat, történet, ajánlat, mindent várok , és ez úton szeretném újra megköszönni azoknak akik már írtak köszi :)
2015. márc. 8. 11:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Omisban nyaraltok;szerintem menjetek el a boszniai Medjugorjébe és Mostarba. Misztikus utazásba lehet részetek :)
2015. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ , mindenképpen elmegyünk _:)
2015. ápr. 25. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!