Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Itt miért ilyen negatív mindenki?

Itt miért ilyen negatív mindenki?

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél már 1-2 kivétellel olyan válaszok kb. csak hogy most aztán évekig nen lesz utazás, meg legkorábban jövőre meg ilyenek...

Hagyjatok már..Ezt nem gondoljátok komolyan hogy évekre bezárnak a hotelek meg minden?


2020. ápr. 2. 13:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

A fiatal férfi egy masszív alkoholista volt.. Egy megfázástól is meghalhatott volna.

A többinek se tudhatod mi baja volt, a fiatalok közt is vannak súlyos betegek.


Éhenhalni jobb lesz??

2020. ápr. 2. 23:36
 22/27 A kérdező kommentje:

#19


Elég alkesz feje van.. Mi a fura?

2020. ápr. 2. 23:42
 23/27 anonim ***** válasza:
81%

Én nem gondolom, hogy évekig nem lesz utazás és turizmus, egyszerűen csak lesz egy sor, korábban nem làtott korlátja ennek. A bedőlt vállalkozások helyén idővel új, épp most több tartalékkal bíró befektetők jelennek meg vagy ha nem, akkor bizony felveri a dudva az adott hotelt, éttermet vagy birkanyíró szalont. Lesz egy komoly, fájdalmas piactisztulás egy sor területen, emiatt viszont nem hiszem, hogy az árak lefelé indulnának.


Ezen kívül nyilván lesz egy tyúk-tojás probléma is, mivel nem mindegy, hol, kik, milyen sorrendben indítják újra egymásra ható vállalkozásaikat.


És igen, ott van a W alakú válság veszélye is: aki túl hamar újra akarja indítani a gazdaságát, az másokat is erre fog csábítani, aztán ha ez egy spirál indít be, újra támadhat a vírus.


Ezek mind reális korlátok, lehetőségek, de őszintén szólva egyik sem zárja ki teljesen azt, hogy még idén némi utazgatásra lehetőség nyíljon. Mindenesetre én még nem mondom le az augusztusi belföldi foglalásomat.

2020. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, de tudhatod mert kozzetettek, az osszes kronikus beteg volt, a ne varj sokat a magyaroktol ennel ostobabb nep nincs
2020. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Hagyjatok már..Ezt nem gondoljátok komolyan hogy évekre bezárnak a hotelek meg minden?"


1-2 hónapja még azt se hittük, hogy egyáltalán bezárnak, aztán nézd meg mi van most.

2020. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A 22 éves focista pedig leukémiás volt, szóval nem kell riogatni masokatt azzal, hogy mind ilyen fiatalon, makk egészségesen hunytak el, mert ez nem igaz!!! Ettől függetlenül, aki makk egészséges is nagyon vigyázzon magára! Most a legfontosabb, hogy lekuzdjuk ezt a borzalmas időszakot, aztán majd agyalhatunk azon, hogyan szerezzünk újabb utazos élményeket. Én is imádok utazni, az életem értelme. Látni a Földet, ahol élek. Fogalma sincs egyeseknek, aki csak a sarki boltig jutnak el, hogy mennyi mindenről marad le. A világ nem csak a magyarorszagi alsóröcsögéből áll és és nem is akarok úgy élni, hogy semmit nem láttam, semmit nem tapasztaltam. De sajnos ezt most egy időre fel kell függeszteni. Reméljük hamarosan újra visszaáll az életünk a rendes kerékvágásba, amennyire csak lehet. Addig is lehet bakancs listát írni. :)
2020. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"A 22 éves focista pedig leukémiás volt, "


Igen, valóban, csakhogy ez a halála után derült ki róla - mivel hogy addig egészségesnek tűnt.

Egy ismerősömnél meg 50 év felett derült ki, hogy leukémiás és még 20 évig élt - s nem is abba halt bele.

Nem riogatok senkit, de hamis biztonságérzetet sem kell kelteni - reálisan, józanul kell a dolgokat kezelni.


Itt a jó idő, mindenki megindult szanaszét - kijárási korlátozás ide-vagy oda. Boltok kezdenek visszanyitni, miközben a járvány terjed, emelkednek az esetszámok.

Nem lenne jó úgy járni, mint azokban az országokban, ahol pont letojták a dolgokat és éltek tovább, amíg be nem ütött a baj.

2020. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!