Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen negatív ezen az...

Miért ilyen negatív ezen az oldalon mindenki?

Figyelt kérdés
Valaki megmagyarázná?

2018. ápr. 15. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Kötelességüknek érzik. Amúgy nemtom.
2018. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom iszok.
2018. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert mivel ez egy anonim oldal így itt teljesen kiélhetik az emberek a kisebbségi komplexusukat, szorongásaikat és valódi énüket. Ugyanis szemtől szemben senki nem fogja neked ezeket megmondani. Itt meg minden következmény nélkül oda vágják a véleményüket. Én úgy gondolom hogy ilyenek az emberek alapjáraton mint itt életben pedig jobb a békessség ezért szemtől szemben senki nem fogja elmondani neked amit valójában gondol. Ezért tűnik úgy hogy ezaz oldal tele van negatívummal.
2018. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki, de szerintem ide nagyrészt befelé forduló, magányos, antiszociális emberkék járnak és ők milyenek is lennének, ha nem negatívak...
2018. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Mert egy komolytalan vicc oldal az egész.

Tele van nyavajgó depis öngyilkosjelölt tinikkel,idiótákkal,akik egy kérdést nem tudnak megfogalmazni,meg helyesen leírni,trollokkal,kamukérdésekkel,és az éppen aktuális témához értő mindent tudó okosokkal,na meg aztán azokkal,akik a google-ben azonnal megtalálnák a választ,mégis ide írják ki.

Ezek után szerinted?

2018. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert mindenki negatív, sajnos.
2018. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Mert az aztán pozitív hozzáállás, hogy “itt mindenki negatív”. Ugyanolyan nyavalygós energiavámpír vagy, mint akiket kritizálsz.
2018. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
én nem vagyok negatív:)
2018. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7

Ez egy kérdés volt, nem kritizálás.

2018. ápr. 15. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert aki boldog, az nem jön ide, nem fog kérdéseket feltenni és válaszolgatni.


Alapból az emberek akkor tesznek fel kérdést, ha valami problémájuk akad, segítségre, tanácsra van szükségük. Nem feltétlenül jönnek ide elmesélni, mennyire boldogok és mennyire jó napjuk volt. Bár erre is láttam már kérdéseket.


Másik, hogy az emberek nagy része primitív, agresszív proli. Senkit nem akarok megsérteni, nem akarok politizálni, de erősen látszik, hogy az átlagnak egyszavas skandálásokra, meg kicsinyes gyűlölködésre van igénye.


Itt is megfigyeltem már, hogy mindig akad 1-1 kérdés/válasz amit lehet gyalázni. Ilyenkor mint farkasok az áldozatra vetik rá magukat a válaszolók, egymást überelve a "megmondásokkal". Nem mondom, én is csináltam már ilyet.


Néha viccesnek is tartom, hogy próbálok objektív, normálisan kifejtett, érvekkel alátámasztott választ adni, azt azonnal lefelé pontozzák. Illetve időnként én is odaböfögök egy rövid alázást és a többiek azonnal helyeslik.


Nem mellesleg nem csak itt, az egész országban úton-útfélen azt érzem, hogy az embereket egy hajszál választja el attól, hogy egymásnak essenek.

2018. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!