Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Itt miért ilyen negatív mindenki?

Itt miért ilyen negatív mindenki?

Figyelt kérdés

Minden kérdésnél már 1-2 kivétellel olyan válaszok kb. csak hogy most aztán évekig nen lesz utazás, meg legkorábban jövőre meg ilyenek...

Hagyjatok már..Ezt nem gondoljátok komolyan hogy évekre bezárnak a hotelek meg minden?


2020. ápr. 2. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem azt gondoljuk, hogy évekre bezárnak a szállodák, hanem azt gondoljuk, hogy a 2-3 hónapos karantén annyira leszívja az emberek anyagi helyzetét, hogy nem az utazás lesz a legfontosabb.

Többen már most elvesztették a munkájukat, szintén sokan becsődölnek majd és olyan gazdasági összeomlás lesz, amiből nem lesz könnyű feltápászkodni.


És ez nem negatívum, hanem realitás. Ez a velejárója lesz a leállásnak.

2020. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Azert ez nem altalanos elso, en otthon vagyok es tobbet keresek mint mikor bejarok dolgozni.
2020. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem, első.

Nem ilyen válaszokra gondolok..

Hanem folyton olyanra, hogy ha valaki menne is, akkor azt riogatják, hogy most évekig sehova..

Nekem is van pénzem, még több mint korábban kb, igenis menni fogok amint lehet, és a legtöbb ismerősöm is csak arra váe, hogy mehessen.

De már lehúz ez a negativitás itt, hogy sokak szerint évekig nem járnak majd repülők meg ilyenek..

2020. ápr. 2. 14:03
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

#2


Az a nem általános, hogy te többet keresel.

Összességében rácseszhetnek az emberek a válságra (ha lesz)

És a te sok pénzed is arányosan kevesebbet fog érni (ha inflálódni fog)

2020. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Miért törvényszerű, hogy akkora válság legyen?

Majd újra kinyit minden és újra lesz igény mindenre..És aki pl vendéglátásban volt is visszamehet.

2020. ápr. 2. 14:05
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Én értem a kérdés hátterét, sajnos az életnek még sok más területén jellemző ez a negatív pesszimista, hozzáállás, meg mindenben csak a rosszat keressük/látjuk, meg mibe, hogyan tudunk belekötni meg kapásból mindig a legrosszabbra gondolunk, stb.

Ez engem is zavar!


Nyilván egy reális értékkel kell számolni, itt értem azt, hogy most valóban hónapokig fog tartani ez az állapot, és csak remélni lehet, hogy legalább a nyár második felében, legalább belföldön belül lehet utazgatni, de akkor se évekről van szó - hogy a kérdés példájával éljek.

2020. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 D. Brasco ***** válasza:
49%

Kerdező,amiről te beszelsz a kerdesedben az nem negativizmus,hanem csak simán a realitás!Vagy te tényleg ennyire szűk látókörű vagy,hogy komolyan azt hiszed ha vege ennek az egesz cirkusznak es feloldjak a korlatozó intezkedeseket akkor már másnap mindenkinek az lesz az első,hogy ül be az autóba,száll fel a repülőre vonatra es mint ha addig mi sem történt volna azonnal indul neki a nagy világnak!?

Mert ilyenről szó nem lesz......meg mint ahogy mar mas is emlitette,sokaknak kisebb gondja is nagyobb lesz annal hogy utazzon,az anyagi gondok miatt.

Illetve itt most mindenki azt várja,hogy a turizmus szektorba majd most minden szarért-hugyért lesz adva,csak akinek egy csepp rálátása is van a dolgokra az tudja,hogy a piacgazdaság nagyon nem így működik!

2020. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig az átlagembernek luxus lesz az utazás. Ez nem negativitás, hanem szimpla realitás, komoly gzadasági hatása lesz és nem fog minden azonnal visszaállni a régi kerékvágásba. Én is jól keresek, otthonról tudok dolgozni, alig várom, hogy újra elkezdhessek utazni, de nincsenek tévképzeteim, hogy majd nyáron már újra repkedhetek mindenfelé, ez nem így működik.
2020. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Jó, de nem ugyanaz a kettő, hogy valakinek lesz e rá pénze vagy lehet e menni vagy sem...

Attól hogy valakiknek nem lesz rá pénze, attól még akinek van mehet..

Ez eddig is így volt.

Nem erről szólt a kérdés, hanem arról, hogy komolyan gondolják itt emberek, hogy évekre bezárnak a hotelek meg leáll a légiközlekedés?

2020. ápr. 2. 15:56
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Majd újra kinyit minden....

Ja. Mert semmi nem megy csődbe, ugye, ami hónapokig nem termel bevételt, ellenben van kiadasa. Okos vagy.

2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!