Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogy lehetne viccesen megfogal...

Hogy lehetne viccesen megfogalmazni egy bébiszitter hirdetést?

Figyelt kérdés

Sógornőm szülinapjára kézzel készített ajándékot terveztünk, egy bébiszitter hirdetést. Megbízható, 0-24 ugrasztható bébiszitterre mindig szükség lehet és a szülők mindig nyugodtan mehetnek el otthonról, mert tudják, hogy a gyermekük jó kezekben van.

Segítsetek kérlek egy jópofa hirdetés szöveget kitalálni!



okt. 12. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha komoly felhasználásra szánjátok, nem biztos, hogy vicces hirdetéssel keresnék bébiszittert.
okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A baba keresztszülei vagyunk, természetesen komolyan gondoljuk, hogy bármikor számíthatnak ránk a szülők.

Ajándéknak szánjuk egy aranyos gesztusnak amit egy kicsit viccesebben szeretnénk elkészíteni.

Nem a város összes gyerekének és szülőjének szánjuk, csak egyetlen egynek.

Egy családtagnak nem szeretnék egy halálosan komoly hirdetés szöveget bemásolni.

okt. 12. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyre érthetetlenebb a kérdésed! Szóval azt szeretnétek valamilyen kitekert módon felajánlani, hogy szívesen vigyáznátok a gyerekére akármikor?
okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerintem igen, csak épp a lényeget nem sikerült beleírnia a kérdésbe. 😀
okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
#4 na igen, eddig még hirdetésről meg vicces ajándékról volt szó...
okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
"Hol a baba?"
okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 IgaziÚriember válasza:
81%
Egy kérdést sem sikerült értelmesen megfogalmaznod, mégis hogy boldogulnál egy gyerekkel? Jobb ha inkább dezodort adsz ajándékba.
okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Most komolyan törölve lett a válaszom? Ki volt benne sértő ? 😂😒
okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább egy jelentkezést írnék a bébiszitteri állásra, nem hirdetést.


"Kedves Szülők,


Ugyan nem láttam bébiszitter hirdetésüket, de ismerem (a keresztfiad/lányod neve), és tudom, hogy nekem született ez az állás!

A nevem (neved), a gyerekek legjobb barátja. A játszótér a második otthonom, a homokvár-építés a szenvedélyem, a mesemondás pedig a rejtett tehetségem. A legújabb szuperhősöktől a klasszikus mesékig, minden történetet ismerek, és bármikor előadom őket.


Tapasztalataim? Hát, van egy nagyon követelőző plüsmaci, aki csak velem akar aludni. És persze a szomszéd gyerekei, akik rendszeresen megmentenek a veszélyes játékoktól (mint például a macska üldözése a fa tetején).


Miért pont én? Mert a gyerekekkel való játék nem munka, hanem szórakozás! És persze azért, mert tudom, hogy a pizza és a fagyi a legjobb megoldás minden problémára.


A keresztfiam/lányom kapná tőlem a végtelen türelmet, a kreatív játékokat, és persze a legjobb öleléseket a világon.


Remélem, hívsz amikor csak szükséged van rám


(neved), a jövő szuperbébiszittere


(MI segített a megfogalmazásban)

okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Hirdetés" nélkül nem tudja, hogy fordulhat hozzátok? Ez valami újdonság?
okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!