Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem esik annyi hó mint...

Evil kérdése:

Miért nem esik annyi hó mint régen?

Figyelt kérdés
Emléxem amikor még fiatalabb voltam sokat mentünk szánkózni meg hóembert építeni,de az elmúlt pár évben alig esett hó vagy ,ha esett is akkor sem tartott sokáig.
2008. okt. 6. 11:26
 1/10 anonim válasza:
87%
erre en is emlekszem mikor meteres ho volt, hogy me suliba se lehetett menni. ez ma mar a globalis felmelegedes kovetkezmenye, az ozonlyuk dolog, meg h lassan fogy el az eszaki sark
2008. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
12%
nem tom ,de örülj neki.
2008. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Globális felmelegedés, teljesen egyértelmű: egyre szélsőségesebb lesz az időjárás, Magyarország pedig 100 éven belül elsivatagosodik. Éppen ezért nincs már olyan sok hó sem.

Én a magam részéről örülök, hogy gyerekkoromban még járhattam szánkózni a fél méteres hóban, az én gyerekeimnek valószínűleg már nem lesz ilyen élményük. :( Bárki bármit mondjon, nem normális, ha télen is pólóban mászkálhatunk, mint két éve.

2008. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
a hülye globális felmelegedés miatt...:(( pedig nincs szebb a hóesésénél...
2008. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is erre a globális bla bla-ra gondolok. Meg Aigner Szilárd is ezzel magyarázza:) Én mondjuk örülnék a nagy hónak, emlékszem tavaly, a szomszédom pólóban meg térdgatyában pakolta fel a teraszra a karácsonyi villogókat. Ez tényleg nem normális:(:(:(:(
2008. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Valóban a globális felmelegedés az oka. És minden embernek kötelessége komolyan venni a témát, és megpróbálni tenni valamit. Mert sok kicsi is sokra mehet.
2008. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
idén újra nagy hó lesz. csak várjátok ki.
2008. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Az emberek környezet szennyezése miatt.

Ez teljesen egyértelmű. És ne is várjatok olyat gyönyörű teleket, mint régen, mert az a lyuk egyre nagyobb és nagyobb. De persze az emberek szarnak az egészre...

2008. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
93%
Nem az emberiség tehet a globális felmelegedésről!
2010. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
61%
Ha még olyan november és december eleje van akkor ne nagyon számíts rá olyan december tizen valahanyadikán esik a hó de van amikor már november közepén elkezd esni de olyan nagyon- nagyon ritkán van hogy ne esne a hó. Szinte olyan nincs is. Én is úgy voltam vele és mindig azt hittem hogy ez a karácsony hó nélkül lesz. De kivártam és egyszerre azon kaptam magam hogy esik a hó...:-) Előbb utóbb esni fog...Hidd el :-)
2011. aug. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!