Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a különbség a WTC és a...

Mi a különbség a WTC és a többi épület között ami miatt egyedülálló módon pici "füstölés" után megadta magát míg a többi kibírta az órákhosszat tartó sokkal keményebb hőhatást produkáló teljes kiégést is?

Figyelt kérdés

Pl.:


20 óra lángolás Madrid:

[link]

[link]


Kínai hotel Beijing:

[link]

[link]



2015. nov. 26. 17:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Egyetértek, azóta már én is végleg elvetettem a kerozin teóriát. Annyit konteóztak itt egyesek, hogy vettem a fáradtságot és angolul próbáltam tájékozódni a konteókat cáfoló!!!! oldalakon, és még ők is egyetértenek abban, hogy a kerozin itt kb. semmit nem csinált olvadás szempontjából annyira hamar elég, 15 perc után nyoma sem volt, utánpótlás kellett volna ahogy te is mondod ahhoz hogy fenntartsa a hőmérsékletet. Más dolgokat hoznak fel mint pl a nagy szél abban a magasságban ami folyamatosan izzásban tartotta a tüzet stb.


"Az ember egyszerű lény, hajlamos a szemének hinni. Ha az előttem álló állat macska, nehezen hiszem el, hogy tehén, akkor is, ha DNS mintát mutatnak."

Na pontosan erről van szó az esetemben is :)

2015. dec. 1. 11:30
 32/36 Wadmalac ***** válasza:

Egy ekkora épületnek van tehetetlensége. Ha egy emeleten egy ponton indul is az összeroppanás, az először az egész emeletet fogja érinteni, aztán az egy emeletnyi függőleges rogyás terhelése már dominószerűen viszi tovább lefelé a rombolást, akkor a szintek már papírként rogynak össze a tömeg+lendület terheléstől.

Ez egy Q magas épület, Q nagy tömeggel, én egyáltalán nem tartom irreálisnak, hogy magától így jöjjön le, ha egy komplett emeletet kiütsz. Pontosan ezt teszik a tervezett robbantásnál is. Az, hogy a tervezettnél így történik, még nem érv arra, hogy magától ne így történjen meg.

Az a helyzet, hogy nincs sem mellette, sem ellene másik gyakorlati példa, mert a világon nem volt még egy ekkora épület, ugyanilyen acélszerkezettel, ami repülővel oldalba csapva, kerozinnal átizzítva dőlt volna le.

Erre nem jó példa egy alacsonyabb épület, egy sima bútortüzes sem, egy szándékosan lerobbantott sem.

Ott van egy LEHET. De én nagyon kevésnek érzem az okokat egy megalapozott gyanúhoz.


Tudtommal pedig az átvágott tartók fotói már a mentés után-közben készültek, amikor a tűzoltók tényszerűen vágtak át tartókat, a már ledőlt szerkezeten!

2015. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Wadmalac ***** válasza:

Mondom, nem vagyok a gondolat ellen, hogy ezzel a 9/11-gyel valami büdös, de az nem a ledőlésben van.

De gondoljunk már bele, mi értelme volna az épületeket telerakni robbanóanyaggal, átvagdosni acéltartókat ÉS még belevágni egy-egy repülőt is?

Maga a feltételezés is nélkülöz minden logikát.

És persze előre pont azokra a szintekre rakni a robbanóanyagot, ahol majd a gépek becsapódnak? Öngyilkos pilóták, amint precízen odafigyelnek ,hányadik emeletbe csapódjanak, mert ott van aknásítva?

Ez nem irreális azoknak ,akiknek maga az összeomlás az?


Ismétlem, nem tartom kizártnak, hogy csúnya dolgok bújnak az egész esemény hátterében, de az ezt indikáló gyanúk közül a leggyengébb érv az, hogy hogyan dőlt le a két torony.

A WTC-7 leomlása, a Pentagonba ütött lyuk és annak okozója, egyáltalán a terroristák eredete, ez éppen elég gyanús pont. A WTC1 és 2 leomlásának piszkálása inkább rontja az EGÉSZ konteó hitelét, pedig talán más pontja nem is alaptalan.

2015. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Az van, hogy minél többet próbálsz tájékozódni a témában annál gyanúsabb lesz minden. Belefutottam pl egy olyanba, hogy a két vezető tervező nyilatkozatait ollózták ki különböző interjúkból 1985-től a "terrortámadásig" a WTC-ről, aztán azt követően, mikor már csak az FBI-jal való egyeztetés után akart nyilatkozni a csákó amelyik még élt. Hát több mint érdekes, pedig ők azért szakértőnek nevezhetők, na mindegy.
2015. dec. 1. 21:07
 35/36 Bajer ***** válasza:
Elvállalta bármelyik iszlamista szélsőséges terrormozgalom a felelősséget vagy sem? Ha igen akkor nem volt összeesküvés, ha azóta sem vállalta senki akkor bizony ezt az USA titkosszolgálata vitte véghez, hogy elegendő oka legyen megtámadni a tálibokat.
2016. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Wadmalac ***** válasza:
100%

#35: Sajnos semmit nem bizonyít, ha bevállalja valaki.

Volt olyan terrorakció, amit három csoport is bevállalt, közben meg egy negyedik csinálta.

A terroristák is szívesen használják az ingyen reklámot.

2016. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!