Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a különbség a WTC és a...

Mi a különbség a WTC és a többi épület között ami miatt egyedülálló módon pici "füstölés" után megadta magát míg a többi kibírta az órákhosszat tartó sokkal keményebb hőhatást produkáló teljes kiégést is?

Figyelt kérdés

Pl.:


20 óra lángolás Madrid:

[link]

[link]


Kínai hotel Beijing:

[link]

[link]



2015. nov. 26. 17:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%
Miért nincs már végre egy összeesküvés-elmélet témakör az idiótáknak?!
2015. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%

Semmi. A WTC 1-es és 2-es épületeiben szerkezetileg semmi sem indokolta az összedőlést, a 7-esről nem is beszélve, amibe nem csapódott be repülőgép sem, "ismeretlen okból" ütött ki tűz benne.

De még ha az acélszerkezet meggyengült volna, akkor sem hirtelen, gyakorlatilag szabadesésben omlottak volna egymásra az emeletek. A világsajtóban mindenki által látható felvételeken jól látható, hogy egy teljesen tipikus robbantásos bontás történik. Még a robbanótöltetek kilövellései is jól kivehetőek a felvételen.


(Nem kérek semmilyen hadoválást idióta "összeesküvésekről", a tudományok rovatban vagyunk, ha valakinek fizikai vagy mérnöki jellegű ellenvetése vagy hozzáfűznivalója van, az írjon. )

2015. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Pontosan, maximálisan tudományos alapon, hát mondjuk úgy furcsaság a dolog. Az épületek mind komoly tervezői munka eredményei ami kalkulált mind a repülőgép becsapódással mind a tűz pusztításával.
2015. nov. 26. 19:08
 4/36 A kérdező kommentje:
Ja és nem ilyen oxigénhiányos, füstöt okádó pislákolással hanem a fent is linkelt komoly tüzekkel.
2015. nov. 26. 19:10
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Hiába bizonyítod be hogy nem dőlt össze ha egyszer összedőlt. Én is egyszer bebizonyítottam, hogy pi=2*pi, de inkább átnéztem hogy mi a rossz, nem feltételeztem hogy a világ összeesküdött ellenem.

Talán a becsapódás ereje, vagy a szerkezetben valami különbség, vagy bármi más. A kínai hotel pl. jóval alacsonyabb volt (159 m, míg a WTCk ~400). Teljesen természetes, hogy teljesen más épületek teljesen máshogy viselkedtek amikor teljesen más történt velük. Ebből bármiféle következtetést levonni igen bátor dolog.


@Talintulli


Annyi az érved, hogy nyilván így volt, mert hát nyilván így volt. Senkinek sincs tudományos jellegű ellenvetése...

2015. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

"teljesen más épületek teljesen máshogy viselkedtek amikor teljesen más történt velük"


Csak a WTC tornyokkal történt más és ezért példátlan a pusztulása. Ami a pusztítást illeti éppen a történtekkel ellenkező eredményt várnánk, a WTC állva maradt volna, a többi leomlik. Egyébként ilyen magyarázatról még nem hallottam, valószínűleg kapott volna nyilvánosságot ha a WTC épületek építő anyaga, konkrétan a vázszerkezete valamilyen titokzatos okból eltérő lett volna a szokásostól, de ez eléggé erőltetett szerintem, nem hiszem hogy találnánk ilyet.

2015. nov. 26. 21:55
 7/36 anonim ***** válasza:
Az hogy ez az eset példátlan kicsit erős állítás. Alá tudnád támasztani bármivel?
2015. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Te alá tudnád támasztani, hogy nem az???
2015. nov. 26. 22:47
 9/36 A kérdező kommentje:
Így eléggé sokáig el lehet vitatkozni, de én tényleg konkrét ddolgokra számítanék. Pl: a WTC tornyok az X földrengésben meggyengültek. Vagy a WTC tornyok váza nem is fémből hanem fából volt stb.
2015. nov. 26. 22:49
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Te állítottad, hogy ez valami egyedi eset lenne. Kérlek támaszd alá. Ha megegyeztünk, hogy ez egy egyedi eset, akkor majd beírom google-be, hogy miért így történt. De ha még ezt sem tudod alátámasztani, akkor minek fáradjak?

2015. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!