Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha én szép vagyok és a barátnő...

Ha én szép vagyok és a barátnőm is nagyon szép, akkor a gyerekeink is szépek lesznek?

Figyelt kérdés

#gyerek #nő #angyali arc
2015. júl. 22. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Nézd meg Brucce Willis és Demi Moore lányát.

Női szemmel Bruce kimondottan jóképű férfi volt. Sőt már-már szép kategória. Demire is ezt mondták a férfiak, amikor fiatal volt, szép nő volt. A lányuk viszont elég csúnyácska, sőt kimondottan csúnya. ez csak egy példa volt.

2015. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a Demi sem egy szépség.
2015. júl. 22. 17:03
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

A genetika semmit nem tud a "szépség" nevű tulajdonság öröklődési szabályairól. Talán azért, mert még senki sem tudta eddig megmondani, hogy mi is az, hogy szépség.


De ha megmondod, hogy mi a "szép" benned, vagy a feleségedben, akkor talán meg tudom mondani, hogy az a tulaonség hogyan öröklődik.

2015. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Na de arcvonást a szüleitől örökli nem?

Csak annyit mondok, hogy tapadnak rám a csajok meg bámulnak, a barátnőmre meg a pasik, annyira szép babaarcú.<3

Szóval nem értem minek akadékoskodni.

2015. júl. 22. 17:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb valószínűséggel lesz szép, mintha csúnyál lennétek. Ugyanakkor ha mindketten nagyon szépek vagytok, akkor annak, hogy ő is olyan szép lesz, már kicsi az esélye. Ezt a jelenséget úgy nevezik, hogy regresszió az átlaghoz. Minden olyan tulajdonsággal így van ez, amit több különböző faktor együttesen alakít ki.

[link]


Még annyit hozzátennék, hogy a magzati fejlődés zavara elronthatja az szimmetrikus felépülését, ami a szép arc egyik ismérve.

[link]


"A genetika semmit nem tud a "szépség" nevű tulajdonság öröklődési szabályairól. Talán azért, mert még senki sem tudta eddig megmondani, hogy mi is az, hogy szépség. "

Ez azért nem teljesen így van. Amikor sok embert megképdeznek, kirajzolódik egy trend, egy ideális arcgeometria, amit az emberek szépnek látnak, és mint ilyen genetikai meghatározottság alatt áll.

2015. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szépség tök szubjektív. Szerintem Bruce Willis halálronda...
2015. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

szerintem is ronda:D

szubjektív, de nem hinném, h pl barátnőmet lenne olyan, aki nem találná szépnek.

2015. júl. 22. 23:31
 8/19 anonim ***** válasza:

Az egész világ bomlik a Barbie babákért. Úgy kell a világnak. Az a "szépség" egyben üresség.

Ennyit a relativitásról. De a te esetedben megjegyezném, hogy (helyesen) mindenki valószínűségről beszél. Tehát viszonylag nagy. A konkrét esetekről (így a gyerekedről) azonban a valószínűség semmit nem mond. De ez ne zavarjon. A gyerekedet pont olyannak fogod szeretni, amilyen. És ha helyesen neveled, nem lesznek gondjai a férfiakkal/nőkkel.

2015. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Quasar07 válasza:
Nem biztos. Sőt, szerintem sokkal valószínűbb, hogy két csúnya embernek lesz szép gyreke.
2015. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó. ezt honnan veszed?:O
2015. júl. 23. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!