Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 19:19
1 2 3 4 5 6
 51/59 Szecsői Tibor ***** válasza:

Erre még reagálok, ezután nem fogok, mert teljesen céltalan ilyen emberrel vitatkozni.

Levezetted, miért vagyunk gyökerek? Én csak azt vettem észre, hogy acsarogtál két oldalon keresztül követhetetlenül, és olyan marhaságokat állítottál, hogy azt se tudtam, melyiket emeljem ki. És igen, tudatosan személyeskedtem, miután te is megtetted, hogy érezd a kontrasztot.

Arrogáns és kioktató stílussal szemben arrogáns és kioktató leszek, ezt is jól látod. Különösebb ok nélkül nem voltál bunkó és flegma, oké, de ezek szerint neked már ez is különösebb ok, hogy valaki nem ért veled egyet. De még ebből a hsz-edből is az jön le, hogy csak neked van igazad, per def.

Örülök, hogy rákerestél a nevemre. Szerintem rajtad kívül mindenkinek világos, hogy ez nem az igazi nevem. Javaslom, nézz utána, mi az a napirajz.

Azt meg remélem tudod, hogy az erőszakkal fenyegetés nagyon viccesen hat neten keresztül, és csak még kevésbé fognak komolyan venni :).

2013. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 csizia ***** válasza:

Erőszakkal fenyegetés? Már megint félre vagy kalibrálva. :) AZ ok. hogy azt hiszed a sok gyengeelméjűvel együtt, hogy pontosan tudod mi az a fekete lyuk. De, hogy az erőszakkal fenyegetés fogalmával sem vagy tisztába az már nagyon low.


Bárdolatlan, bunkó stilusba kötöttetek belém ,hogy nyilatkozzak csak a saját nevemben, hogy én nem tudom mi az a fekete lyuk. Ha ezt humánuasabban közöltétek volna velem, nem lenne itt ennyi hozzászólás.

Márpedig megint ott tartunk, hogy érdemi vita helyett csak lemínősítettél. Ismét. Ezzel pedig tulajdonképpen magadat minősítetted. Nem tudsz vitatkozni vagy csak lusta vagy..... Gyökér volt a stílusom. Igen ez igaz. Nektek szántam direkt. Akiknek egy belinkelt video után ami az én igazamat bizonyította még nagyobb lett a pofája.. Te csak minősítettél. Én le is vezettem... Ennyi...

2013. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Te itt nem vezettél le és nem bizonyítottál semmit, és nyilvánvalóan nem értesz semmit. Sebaj, hidd el, sokan vannak ezzel még így rajtad kívül, és ők is pontosan úgy képzelik, hogy ha nem értenek valamit, akkor nyilván más se értheti. ezzel nincsen semmi baj, nagyon sok ilyen emberre van szükség. A gyorséttermekben, a hipermarketekben, a pizzafutároknál, a földeken.
2013. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 csizia ***** válasza:

Sajnos mindent értek. Ha a kérdést feltevő illető annyira hülye lenne, hogy képtelen beütni a googlebe azt, hogy mi az a fekete lyuk. Ezzel kb. 1 mp. en belül megkapva azt a választ amit ha jól sejtem te copy-paste ztal oda neki. Akkor neked lenne "igazad". De csak nem ilyen hülye.... Ő arra volt kiváncsi, Pontosan mi az. Azt pedig a tudomány jelenlegi állása szerint nem tudjuk. Elképzeléseink vannak csupán. Persze több mint valószínű, hogy amikor elfogy egy csillag tüzelőanyaga, illetve a több milliárd éves fúzió következményeképpen létrejön az addigi legnehezebb anyag a vas. Sőt ha jól tudom a vas megjelenése idézi elő igazából a "katasztrófát". Akkor a robbanás után hátramaradt anyag "kilyukasztja" a téridőt. De, hogy ez mit is jelent valójában, arról fogalmunk sincs. A fény se tud megszökni. Húha, de okosat mondtál. Ezzel te nem írtad le pontosan mi az a fekete lyuk...


Maradjunk annyiban, hogy lehet sötétebb vagyok mint te. De az én nevemet még akkor is emlegetni fogják amikor te már semmi leszel...

2013. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

"De az én nevemet még akkor is emlegetni fogják amikor te már semmi leszel..."


És de jó lesz neked akkor! Idióta :)

2013. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 csizia ***** válasza:
Te vagy az idióta, hogy csak ebbe a világba, világodba tudsz gondolkodni.
2013. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 csizia ***** válasza:
Létezni fogok máshol és igen, jó lesz...
2013. nov. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 csizia ***** válasza:
"És de jó lesz neked akkor! Idióta :)" Na erre mondtam, hogy szűk a tudatod....
2013. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:

fekete lyuk akkor keletkezik amikor egy nagy tömegű csillag abbahaggya az energiatermelést és a tömege összesűrűsödik eggy apró térfogatú pontba amit fekete lyuknak nevezünk.

vagyis a tömege ugyan akkora marad mint az eredeti csillagé, de mivel az a hatalmas erejű gravitáció eggy pontban fókuszálódik képes elnyelni a közeléde kerülő dolgokat

2013. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!