Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 19:19
1 2 3 4 5 6
 11/59 csizia ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy tudunk a létezéséről. megint másik kérdés,hogy tudjuk e valójában mi az. Csak feltételezéseink vannak egyenlőre....
2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 csizia ***** válasza:
0%
Azt se tudod te ki vagy. Nemhogy egy fekete lyuk vazze...:-)
2013. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te nem érted, mi az a definíció.
2013. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 csizia ***** válasza:
0%
"Pontosan mi az a fekete lyuk". Ez volt a kérdés. Én erre válaszoltam, hogy kettőt és könyebbet.
2013. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, mintha megkérdezné valaki, hogy "pontosan mi az a rombusz", te meg azt felelnéd, hogy "azt senki sem tudja"
2013. okt. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 csizia ***** válasza:
Nem látod a fától az erdőt... Illetve valószínűleg direkt azt az is lehet sötétségből vagy kötekedésből nem akarod érteni mire gondolok. Szerintem műveld ki jobban magadat ebbe a témába és rájössz, hogy valóban nem tudjuk mi az. O.K. Feltételezzük, hogy megállítja az időt kijukasztja a teret, meg hogy semmi nem szabadul belőle. stb.. Illetve ezekre következtetünk a körülötte lévő anyag viselkedése alapján. De kérdem én látott már valaki fekete lyukat? (Rombuszt igen) Ja mondjuk az sanszos elképzelés, hogy épp benne vagyunk egybe..... Légyszives úgy ossz észt ha van is.
2013. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 csizia ***** válasza:
Sötét kis porszemek vagyunk és semmit nem tudunk. Azt se tudhatod holnap abba a világba ébredsz-e mint ma. Lehet büntiből átraknak egy másik, számodra roszabb párhuzamos világba mert kötekedsz velem. :-) ...
2013. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos a sötétségnek azon a szintjén állsz, ami nem teszi lehetővé az érdemi vitát. Ez azért van, mert alapfogalmakat nem értesz, és nem is vagy képes megérteni. Jelen esetben arról van szó, hogy a fekete lyukra van egy definíció, a definíció pedig olyan dolog, amiről nem kell tovább magyarázni, hogy mi az, mert maga a definíció mondja meg, hogy mi az. Ez az, amit neked meg kéne értened, de nem fogod.


A fekete lyuk definíciója: olyan objektum, amelynek a felszínén a szökési sebesség eléri vagy meghaladja a fénysebességet. Pont. Tehát arra a kérdésre, amit feltettél, hogy "Mi az a fekete lyuk", nem lehet pontosabb vagy kielégítőbb választ adni. Mint ahogy ha megkérdeznéd, hogy "mi az a rombusz", arra se lehetne se többet, se kevesebbet válaszolni annál, hogy "olyan négyszög, aminek minden oldala egyenlő".


Te igazából nem azt akartad kérdezni, hogy "pontosan mi az a fekete lyuk", hanem azt, hogy "milyen a fekete lyuk, mi van benne stb."


De akkor így kellett volna feltenned a kérdést, és nem azokat anyázni, akik helyreteszik a hülyeségedet.

2013. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 csizia ***** válasza:

PONTOSAN mi az a fekete lyuk? Be copyztam neked a kérdést. Itt az illető nem a definiciójára kiváncsi hanem arra, hogy pontosan mi az. Erre pedig a tudomány mai állása szerint nem tudjuk a választ. Szerintem meg te vagy a sötét. Illetve egy művelt ember vagy, szűk tudattal. AZ a legroszabb csak szólok.


Amúgy én itt nem kérdeztem semmit, csak kijelentettem, hogy nem tudjuk pontosan mi is az a fekete lyuk. Te simán csak kötekedsz meg okoskodsz.

2013. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

"Itt az illető nem a definiciójára kiváncsi hanem arra, hogy pontosan mi az."


Akkor most kapaszkodj meg:


A definíció PONTOSAN azt mondja meg, hogy valami micsoda.

2013. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!