Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

PONTOSAN mi az a fekete lyuk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/59 csizia ***** válasza:
0%

Csak, hogy végleg megbotránkoztassam a matematikás urakat. Itt egy kis spiritualitás.

A feketelyukak lehetnek megkínzott élőlények lelkének az anyagi megtestesülései.

Ugyebár itt a földön ki is a legnagyobb spiler ebben a témában.... Na ő is egy nagymester. Azért a fizikusok és matematikusok között is van. :) Az ilyen utalásokat észre kell venni. Elsőre hülyeségnek tűnik amit felvetettem de ha jobban belegondolsz annyira nem is hülyeség. Már ha van agyad... Látjátok. Mire nem jó a fantázia. Ja Hawking is azt állítja, hogy a végső igazságot matematikával lehet csak leírni és nem alkalmas rá a filozófia. Viszont tévedett ő már másba is. De el kell ismerni, meghajolok előtte.. Azt hagyta figyelmen kívül, hogy valaki jóval de jóval magasabb szinten gondolkodik mint beszél. Hát igen ő például nem is tudna meditálni szegény mert folyamatos fájdalmai vannak és az nagyon megnehezítí....

2013. nov. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 csizia ***** válasza:
Na szerintem megyek azt egyesülök az univerzummal így lefekvés előtt. Harminc perc elég is hozzá, hogy meglásd az igazságot. Többet ér az a pár perc amit ott töltök mint egy életnyi matektanulás....
2013. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

"A csillagászat témában pont az a lényeg, hogy semmit nem tudunk"


Csak a magad nevében nyilatkozz.

2013. nov. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 csizia ***** válasza:
Sajnos te nagyon buta vagy. Bocs nem akartam személyeskedni. Amit tudunk az univerzumról az jelenleg pár órába sűríthető beszédanyagba elmondható. Ami meg az univerzum valójában. Még ha nem végtelen. De tudod mit abbahagytam nem győzködök csökönyös kötekedő embereket.
2013. nov. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 csizia ***** válasza:
Azt ugye te se tagadod, hogy a látható anyag a létezőnek az 1% a. A többiről semmit se tudunk vagy ha te igen, akkor fejtsd már ki nekem légyszives mester. Mi az a sötét anyag. Amit a csillagászok már kínjukba neveztek el.Mert egész egyszerűen fingjuk sincs róla miaz. A sötét energiáról már nem is beszélve. Minthogy ez a 2 tényező létfontosságú és tulajdonképpen senki nem tudja megmagyarázni a mibenlétüket. Kijelentem, hogy az egész csillagász szakma nem tud szinte semmit. Például jó darabig ki volt jelentve, hogy az univerzum lassulva tágul. Mostmeg kiderült, hogy bocs, nem lassulva hanem gyorsulva. Pedig talán nem mind1. Ha jól tudom a csillagász nem is dr. Mert ugye miből lenne az. A doktor a sok tudást avatott jelölni. Azt se tudjuk a saját naprendszerünkbe pontosan milyen égitestek vannak. Hát a szomszédba? Csak a tejutba hány csillag is van? Na akkor gondold át mit is tudsz te valójában? Ha mindent le kell neked vezetni, a saját ökörségeddel együtt, legyen.
2013. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 csizia ***** válasza:
De tényleg, légy kedves. Eddig csak annyit tudok rólad, hogy csillagászat témába nagy király vagy. Igaz ezt egy árva szóval nem támasztottad alá azon kívül, hogy kijelentetted magadról... Itt nem a suliba vagy, ne viselkedj úgy mint egy dolgozatokat javító tanár. AZ "osztályodba" biztos te vagy a legnagyobb tudású, főleg ha tanár vagy az adott tárgyból. De ez egy fórum. Itt bárkibe belefuthatsz és hidd el vannak nálad jóval okosabb és értelmesebb emberek is ebbe az országba és itt most nem feltétlenül magamra céloztam. Bár kb.ennyiből amit villantottál kb. azt tudom mi volt ma a reggelid.
2013. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

"Amit tudunk az univerzumról az jelenleg pár órába sűríthető beszédanyagba elmondható"


Akkor itt egy előadássorozat arról a kevéskéről, amit az univerzumról tudunk:


http://www.youtube.com/playlist?list=PL72FA3719B853ED90


Igaz, ez csak kb 50 óra, bár az előadó kétszer gyorsabban beszél, mint egy átlagember. És ebben nincs semmi matematika. Ha a levezetéseket, számításokat is hozzáadnánk, kijönne belőle pár száz vagy ezer óra.

2013. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 Szecsői Tibor ***** válasza:

Csizia, te vagy nagyon hülye vagy, vagy troll. Én se akartam személyeskedni, véletlen volt. A 22. hozzászólásodnál már követni se lehetett, miről beszélsz, de nem baj, menjél, oldd meg a világegyenletet. Kétszer. Aztán ne felejtsd el megmenteni Gotham City-t se. Tapasztalatom szerint pont azok szoktak így személyeskedve pattogni, hogy téged biztos mindig eltapostak, meg lenéztek, akik valóban kompenzálni szeretnének valamit.

Amennyiben viszont troll vagy, úgy nem is rossz, elsőre nem jött le. De félek, nem ez a helyzet.

Miután nagyrészt fröcsögtél és értelmes dolgot nem mondtál, így vitatkozni nem tudok mivel.

2013. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 csizia ***** válasza:

Ez oktatás. A háromnegyede szájbarágás. Meg, hogy ki mit csinált meg ki mit kapott. stb.. stb..



Szecsői!!


Aki itt okvetetlenkedni kezdett az nem én voltam. Érteni pedig azért nem érted miről beszéltem mert nem esne jól az egódnak... Levezettem ésszerűen miért vagytok "gyökerek". :) Erre megint minden magyarázat nélkül nekiállsz személyeskedni. Te vagy egy "hülye" Nem Én.

2013. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 csizia ***** válasza:

Ha te arrogáns és kioktató vagy valakivel szembe. Ne csodálkozz ha ugyanazt a stílust kapod vissza. A tükörképetek voltam. Mi van nem tetszik? Viszont én különösebb ok nélkül nem vagyok bunkó és flegma senkivel. Ha valamit nem értenek azt is türelmesen elmagyarázom. Ez köztünk a különbség. Én okkal voltam Bunkó. Ti pedig ok nélkül....



Rákerestem a nevedre. Találtam is egy body buildert. Ha nem te vagy az vedd figyelmen kívül...

Mire megemelnéd a kezedet 3. ütést vinnék be a nagy szögletes fejedbe. :)

2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!