Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A nők megközelítése irreálisan...

A nők megközelítése irreálisan magas stresszes, idegességgel jár. Mivel ez nem racionális, evolúciósan azzal magyarázható, hogy az őskorban életveszélyes volt megközelíteni egy nőt?

Figyelt kérdés

Aki lehet más nője volt, vagy a törzsi vezető háremjének tagja, és nagy valószínűséggel leüthettek vagy halálosan megsebesíthettek miatta?

Ugyanakkor mivel több női ősünk van mint férfi, az feltételezhető, hogy a nőket gyakorlatilag a vezető, és azt kiszolgáló alfa kaszt birtokolta.


júl. 10. 13:07
1 2 3
 1/25 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Hát én ma teljes fél méterre megközelítettem egy nőt és mégsem stresszeltem. Akkor valószínűleg alfa lehetek.
júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1


Le is szólítottad és elhívtad randira?

júl. 10. 13:29
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom... nekem minden ősömnek volt egy darab apja, és egy darab anyja. Hogyan jön ki a több női ős?

Aki olyan gyagya volt, hogy nem vette észre, hogy a horda vezetőjének a csajával akar kavarni, mert nem volt képes megjegyezni húsz arcot, az már régen kihalt.

Később, amikor nagyobb falvakba, városokba szerveződtünk, finom jelzésrendszer volt már érvényben tetoválás, gyöngysor, öltözködés, hajviselet révén, és a kicsit is figyelmes járókelő még megszólalás előtt pontosan le tudta mérni, kiféle, miféle szerzettel találkozik éppen.

júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

3

"Hát nem tudom... nekem minden ősömnek volt egy darab apja, és egy darab anyja. Hogyan jön ki a több női ős?"


Pl úgy, ha egy apa mondjuk 10 különböző anyukával csinál gyereket. Ekkor 1 apa és 10 anya lesz. De mindenkinek lesz 1 anyja és egy 1 apja is.

júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4


Köszi.

Igen, és mindenkinek egy apja lesz és egy anya, viszont a 10 gyereknek közös lesz az apa, viszont az anya más lesz. Tehát gyakorlatilag féltestvérek lesznek.

júl. 10. 14:03
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5

Azt nem mondtam, hogy így történt, annyit mondtam, hogy így lehetséges.

Ha így történt, akkor biztos alá tudod támasztani az állításodat valamivel (pl. kutatási cikk)

júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Na és mi van azokkal a nőkkel, akiknek 3 gyerekük van más apáktól?
júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az őskorral magyarázható. Ha valakinek remeg a keze, mert kotont tett a bevásárlókosarába, az nem azért van, mert az ősembernek az különösen veszélyes lett volna :)


Van racionális magyarázata, azért van, hogy ne szólíts le tömegesen nőket :) Ha valaki béta hím, akkor legalább legyen hűséges, azaz ne legyen képes minden szembejövővel flörtölni. Pont azért nem erősebb a racionalitásod, mert így tudsz hiteles lenni. Ha hetvenhetedszerre végre elszánod magad, és odamész ahhoz a lányhoz - akkor egyáltalán nem biztos, hogy elmegy veled randira. De azt biztosan látja a dadogásodból és a piruló ábrázatodról, hogy komolyan gondolod a dolgot, és ha elmegy a randira, akkor ezért.

júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

“ Van racionális magyarázata, azért van, hogy ne szólíts le tömegesen nőket :) Ha valaki béta hím, akkor legalább legyen hűséges, azaz ne legyen képes minden szembejövővel flörtölni. Pont azért nem erősebb a racionalitásod, mert így tudsz hiteles lenni. Ha hetvenhetedszerre végre elszánod magad, és odamész ahhoz a lányhoz - akkor egyáltalán nem biztos, hogy elmegy veled randira. De azt biztosan látja a dadogásodból és a piruló ábrázatodról, hogy komolyan gondolod a dolgot, és ha elmegy a randira, akkor ezért.”


Tehát akkor a dadogás, pirulás fontos a fajfenntartás szempontjából?

júl. 10. 14:31
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fontos, egy celeb, mint mondjuk a Magyar Péter dadogás és pirulás nélkül is népszerű a nők körében. De ha valaki nem egy hárem része akar lenni (abban is van racionalitás, a zsidó vicc szerint jobb egy jó üzletben résztulajdonosnak lenni, mint egy pocsékban tulajdonosnak) akkor azt keresi, aki szerelmes belé, szóval egy szerencsétlent, aki láthatóan szenved :)))
júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!