Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akkor is félnénk a haláltól...

Akkor is félnénk a haláltól ha lenne tudományos bizonyíték a halál utáni életre? Miért?

Figyelt kérdés
júl. 1. 11:12
1 2 3 4 5
 41/43 Mojjo ***** válasza:
Az utolsó válaszom a 38-ra ment, nem a 39-re.
júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
93%

"a hívők általánosítására"

Igaz.

De én már annyit beszéltem itt hívőkkel, minden létező fórumon, és volt köztük értelmes is. Ők nem poénkodtak.

Annyi volt a különbség, hogy esetleg egy egész légvárat hibátlanul fel tudott építeni, csak az alap hiányzott.

Amikor pedig ezt bemutattam neki, akkor legtöbbször abbahagyták a beszélgetést, és csak egy esetben volt olyan, amikor azt válaszolta, hogy látja ezt, tudja is, nem tud rá válaszolni - de ettől még ugyanúgy hívő marad.

júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

"Akkor is félnénk a haláltól ha lenne tudományos bizonyíték a halál utáni életre? Miért?"


Akkor félnék igazán, számítok az örök nyugalomra.

Félreértés ne essék, rettegek az oda vezető úttól de a halál ténye ad némi megnyugvást.

júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!