Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a véleményetek a techno-evo...

Mi a véleményetek a techno-evolúció társadalomra, egyénekre, természeti környezetre gyakorolt hatásairól? Elsősorban a szórakoztató elektronikára gondolok.

Figyelt kérdés
Mennyire jó az, hogy működőképes mobilokat dobálnak az emberek a szemétbe egy aktuális újabbért, aminek pl. a funkciói 50-80%-ban kihasználatlanok maradnak, mennyire szükséges a netet a zsebekben hurcolni, mikor otthon is van, mennyi értelme lehet a személyiségi jogokkal, személyes adatokkal való visszaélésekkel dobálózni, miközben nyilvánvaló inkorrekt adatkezelést alkalmazó közösségi oldalakra regisztrálnak az emberek? Mennyire vannak tisztában az emberek a PC-k, TV-k, mobiltöltők, játékkonzolok tápegységeinek, vagy akár a wifi és egyéb nagyfrekvenciás eszközök szervezetre gyakorolt hatásaival?

2014. júl. 9. 11:11
1 2 3
 21/22 fGhw39-84th ***** válasza:
Te használtál hot-dog-ot? Sose értettem, hogy azt ki és miért használja.. ha valami, hát az teljesen felesleges valami volt. Működik még? Miért pont arra regisztráltál? Az miért nem volt aggályos? Mert gondolod ott nem adták volna el az adataidat? :D
2014. júl. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Néhány évvel ezelőtt, jórészt marketing célokra használtam, meg egyfajta "ismeretterjesztésre", vagy inkább filozofálásra. Nem volt tele a gépem tracking cookie-kal utána, nem kezelték úgy az adatokat se, plusz nem hallottam a tulajdonosától se semmi olyat, hogy titkosszolgálati mellékprojekt civileknek eladva..de egyszer csak már túl sok lett a dolgom, hogy szerkesztgessek, most már próbálnék valami saját weblapot összehozni, bár napi 10-14 óra munka meg rohangálás közben lassabban mennek a dolgok egy kicsit:)
2014. júl. 15. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!