Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A robbanómotoros autók támogat...

A robbanómotoros autók támogatói miért (akik gyűlölik az elektromos autózás térnyerését) főként a kevésbé tanult vidéki rétegekből kerülnek ki?

Figyelt kérdés
A robbanómotoros autók támogatói miért (akik gyűlölik az elektromos autózás térnyerését) főként a kevésbé tanult vidéki rétegekből kerülnek ki?

2023. márc. 11. 15:21
 141/152 A kérdező kommentje:

"Nincsen vita, csak tények vannak."

De vita van és a tények nem téged igazolnak. Aki tud angolul már röhög is rajtad.


Mi az a pártatlan forrás? Az ami csak téged igazol, mert elavult kb. 20 éve írták meg?


" a gyári paraméterei nem pártatlanok"

Azonban gyári aramétereket csak te emlegetsz.


"Tudtad, hogy az 1950-es években a dohánygyártók azt hirdették, hogy a cigaretta egészséges? "

Te is ezt hirdeted az elavult fingómotorosokról.

2023. márc. 18. 12:21
 142/152 A kérdező kommentje:

A fingómotorosok a fejlett civilizált világban már beléptek a halál völgyébe. A halál völgye egy közgazdasági kifejezés, onnan már nincs visszaút.


Olvass: [link]

2023. márc. 18. 12:25
 143/152 anonim ***** válasza:
87%

"a tények nem téged igazolnak"

Talán. Viszont itt tőled még egyetlen egy sem hangzott el.


"Mi az a pártatlan forrás? Az ami csak téged igazol, mert elavult kb. 20 éve írták meg?"

Veled ellentétben én nem vagyok elvakult. Én nem azért védem ebben a témában a fingómotoros autókat, mert megszállott rajongója lennék. A dízel motorokat konkrétan szívből utálom, szóval az kapásból a fingómotorok fele, amit legszívesebben egy szempillantás alatt elvarázsolnék a föld felszínéről. De még a benzineseken belül is van egy pár konstrukció, amitől hányni tudnék.


Én nem a technológiát istenítem, mint te. Én ebben a témában nem "fogadtam" senkire, mint te. Én egyszerűen csak körbenézek, látom mi történik, látom mi hogy működik és konstatálom, hogy bizony tényleg elavult a fingómotor, ezt soha nem is vontam kétségbe, de hogy az elektromos autó minden létező tekintetben rosszabb, ezért soha nem fog elterjedni és soha nem fogja leváltani a fingómotort, az 100%. Na és ERRE konkrétan viszont az életemet rá merném tenni. Életem összes pénzét, amit eddig kerestem és valaha keresni fogok, rá merem kockáztatni.


"Azonban gyári aramétereket csak te emlegetsz."

Tényleg? Nem te beszéltél itt olyanokról, mint hogy 1200 kilométeres hatótáv, meg ilyenek? Amik gyári laboratóriumi paraméterei egy autónak.


"Te is ezt hirdeted az elavult fingómotorosokról."

Talán nem csak proli intelligenciám, hanem a tanyasi emlékezetem is gyenge, szóval kérlek emlékeztess mikor is mondtam olyat, hogy a fingómotor akkora király. Én soha nem mondtam egyetlen szóval sem, hogy a fingómotor jó, csak azt, hogy az elektromos szarabb nála.


Ezt belinkelem még egyszer, mert valami sajnálatos módon elfelejtettél rá reagálni, pedig meghallgatnám róla a véleményedet: [link]

2023. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/152 A kérdező kommentje:

"Viszont itt tőled még egyetlen egy sem hangzott el."

Szövegértési problémáidról nem én tehetek.


"Én ebben a témában nem "fogadtam" senkire, mint te."

Eddigi megnyilvánulásaid alapján kb. annyira vagy elfogulatlan mint a kecske káposzta kérdésében.


"Amik gyári laboratóriumi paraméterei egy autónak."

Nem gyári, te vak vagy? Meg se nézted a teszt videókat ebben a topicban?



Mi ez a fénykép a robbanómotoros kocsik savas akkumulátorairól?

2023. márc. 18. 12:50
 145/152 A kérdező kommentje:

[link]


Addig is míg füstölögsz magadban egy rövid kis videó, hogy el tudd képzelni ott falun/ tanyán/ vidéken, mit nevezünk modern gyártástechnológiának.

2023. márc. 18. 13:31
 146/152 anonim ***** válasza:
78%

"Szövegértési problémáidról nem én tehetek."

Mondja ezt az, aki szerint én elfogult vagyok a fingómotorokkal, miközben én kizárólag az "elektromos autó" nevezetű parasztvakítás (vagyis felsőbbrendű intelligens pesti-vakítás) rejtelmeit tárom fel előtted. Csak mondjuk te a másik irányba nézel, mert a jövő ellened szól.


"Nem gyári, te vak vagy? Meg se nézted a teszt videókat ebben a topicban?"

Melyiket? A Mercedes által szponzorált videót a megvásárolhatatlan autóról? Nem, valóban nem néztem végig, mert... hát tudod... Mercedes által szponzorált. Aligha valódi. :)


"mit nevezünk modern gyártástechnológiának"

Szupi szupi, most mutasd meg kérlek az akkumulátor gyártást is, sőt, ami ennél is fontosabb, a használt akkumulátorok sorsát!

Ja és ez megint egy gyártó által publikált marketing videó volt. Látod milyen ostoba vagy? 2 választ nem bírsz leírni anélkül, hogy meg ne cáfolnád magadat.

2023. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/152 A kérdező kommentje:

Te fingómotor rajongó vagy, tisztán és vitathatatlanul eddigi kommentjeid alapján.

Most pár beégés után szeretnél kihátrálni belőle, és megjátszani a pártatlan. Tipikusan hazug proli mentalitás, jellemtelenség.



De szerintem le vagy maradva pár évtizedet:


A lestrapált LI-ION akkumulátorok újrahasznosítására és feldolgozására már régen megvan a megoldás.

Több cég is foglalkozik ilyesmivel régóta:

[link]


[link]

2023. márc. 18. 18:21
 148/152 A kérdező kommentje:

Sőt használt LI-ION akkuból jobb minőségű akkumulátort lehet gyártani mint a frissen legyártott alapanyagokból!!!!


Erről itt olvashattok:

[link]

2023. márc. 18. 18:28
 149/152 anonim ***** válasza:
70%
Idézlek 'otthon a garázsban is lehet tölteni'. Példa. Ha mondjuk elmegyek nyaralni Sopronba és szeretnék szétnézni a környéken, autókázni és megnézni a látnivalókat, lőbb-utóbb üzemanyagfeltöltésre lesz szükségem. Nyilván nem fogok hazaugrani a garázsomba hogy feltöltsek. Sebaj, majd keresgélhetek valami helyet ahol órákat várhatok hogy feltöltsem a szutyok villanyautómat. Persze, mondhatod, a nyaralóhelyen éjszaka is tölthetek. Kivéve ha nem. Jelenleg sok nyaralóhelyen még a légkondiért is extrát kell fizetni kis hazánkban. A kibebaxottul drága nyaralóhelyeken persze elérhető lesz a szolgáltatás a többiek meg majd jól letiltják. Megint ki jár jól? A kő-gazdag réteg. A többinek minek autóval nyaralni, nem? De ez csak egy példa a sok közül amit írhatnék. Summa summárum, az eleketromos autó egy kudarc, kivéve ha mondjuk kizárólag városi használat jön szóba.
2023. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/152 anonim ***** válasza:
27%
149:Eróltetett a problémád. Nehezen tudom elképzelni, hogy egy nyaralóhelyen olyan állapotok lennének, hogy nem lehetne tölteni a konektorból az elektromos autot. Szerintem ez még egy kempingben sem lenne probléma.
2023. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!