Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Mit kell ide írni? :

Hirioti01 kérdése:

Mit kell ide írni? :

Figyelt kérdés
ki..ó,dupla mássalhangzót kell p.l. ty csak az nem jó ide

#3.osztályosfeladat
2013. márc. 26. 17:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

:)

Bringa Manó és Berta Wooster mindig rosszban vannak?

nagy harag lehet bennetek,ha egy ilyen nyelvtani hibán összevesznek.

eddig is haragban voltatok?

2013. ápr. 29. 14:31
 22/27 A kérdező kommentje:
vagy kibékültetek vagy mi???
2013. ápr. 29. 14:37
 23/27 BringaManó ***** válasza:
Mi így vagyunk jóban. :-)
2013. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Helló, Hirioti :)


Mi soha nem voltunk rosszban BicajManócskával, és nincs is bennünk harag. A vitáink szerintem többnyire jók, még ha húzzuk is egymást közben (beszólogatások, kötözködések), mert mindezt humorosan és kedvesen tesszük. Számomra - vitán felül :D - BuciMaci az egyik legkellemesebb vitapartner, annak ellenére, hogy néha egyszerűen nem is értjük egymást, ill. hogy egy időben már túlzásba vitte a kötözködést. (Meg sem tudnám számolni, hogy december közepe óta hány kérdésben, hány témában és hányszor találkoztunk már...)


Nem kevés negatív tapasztalatom van másokkal, némelyeknek egyszerűen undorító a stílusa, ami még megfelelő szintű tudás esetén sem igazán méltányolható, de anélkül pedig pláne nem... Az ilyenekkel csak igen ritkán állok szóba.

Szóval részemről inkább BikficMester százszor, mint egy tahó egyszer. :D

Aztán lehet, hogy ha a gyk-n a jelenleginél több normális felhasználó lenne, akikkel jó beszélgetéseket és igényes vitákat lehetne folytatni, tehát magasabb lenne a szint, akkor BanditaMókusnak is feljebb kellene kötnie azt a bizonyos ruhaneműjét*, ha labdába akar rúgni. :D

* Magyarban gatya, angolban zokni. :D


Szóval köszönjük érdeklődésedet, de miattunk ne aggódj feleslegesen. :)

Minden jót neked. :)

2013. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
értem:)
2013. máj. 1. 16:10
 26/27 A kérdező kommentje:

a Bicaj Manócska tetszik

XD

(mármint ez a név)

2013. szept. 24. 15:15
 27/27 anonim ***** válasza:

No, nézd csak... Hirioti, te nyári álmot aludtál? :D


Mielőtt BuciMaci megint belémköt, jelzem, hogy tudom, hogy a május még nem nyár, a szeptember pedig már nem az; de a medvék téli álma sem teljesen igazodik a meteorológiai télhez. :)


A BicajManócska tényleg aranyos, én találtam ki. :)

Meg még egy párat, mint már említettem ebben a kérdésben régebben. Mostanában nincsenek új nevek, mert az ihlet nem szokott jönni, én meg nem gyötröm magam. (Azzal sem, hogy megpróbáljam felidézni a régieket. Az biztos, hogy volt BeépítettMuksó, talán BatMan is, de a többit passzolom.)


Te egyébként hány éves vagy, Hirioti? És hányadikos?

(Azt tudom, hogy a tesód 4.-es, mivel remélhetőleg nem bukott meg. :D)

2013. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!