Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve,...

Nagyon elvagyok keseredve, miért nemlehet az időben visszamenni?

Figyelt kérdés
2010 et irunk,és meg mindig nemtudok róla,hogy az időben lehetne utazni.Tegnap kirabolták a pénztárcámat,250 eurómat elvittek belőle,mert előhagytam a kabátomban :((((( Ha visszatudtam volna menni 1 órát,másképp csináltam volna.Mikor lesz már időgép vagy hasonló?Es egyáltalán létezik Isten,h megbüntessen ilyen mocskos férgeket?hogy lehetnek ennyire rohadt férgek egymással szemben az emberek?A lakásomra vettem ki pénzt,es tudom h ez nagyon -nagyon fog hiányozni nekem :(((((
2010. febr. 6. 08:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,ölni azért nem ölnék,de nagyon kivoltam borulva,mert ígyis kivolt a pénzem számitva,és ez nagyon hiányzik nekem.
2010. febr. 7. 08:36
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez lehet, hogy kicsit off, de én nem azért mennék vissza néha, hogy kijavítsam a hibáimat, hanem, hogy újra átéljem a legboldogabb pillanatokat.
2010. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Pedig az a pénz vagy nem tiszta úton jött hozzád,vagy valamiért nem voltál meggyőződve róla,hogy a Tied.
2010. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
lehet h te könnyen szerzed a pénzt nem munkával,de én sajnos úgy mint a többi ember nagyon is megdolgozok érte!!
2010. márc. 20. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!