Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve,...

Nagyon elvagyok keseredve, miért nemlehet az időben visszamenni?

Figyelt kérdés
2010 et irunk,és meg mindig nemtudok róla,hogy az időben lehetne utazni.Tegnap kirabolták a pénztárcámat,250 eurómat elvittek belőle,mert előhagytam a kabátomban :((((( Ha visszatudtam volna menni 1 órát,másképp csináltam volna.Mikor lesz már időgép vagy hasonló?Es egyáltalán létezik Isten,h megbüntessen ilyen mocskos férgeket?hogy lehetnek ennyire rohadt férgek egymással szemben az emberek?A lakásomra vettem ki pénzt,es tudom h ez nagyon -nagyon fog hiányozni nekem :(((((
2010. febr. 6. 08:39
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
79%

Ezt szokták úgy mondani, h Isten nem bottal ver...:) Am meg, igen, lehet h ennyire férgek legyene egymással az emberek sajnos. Sajnálom ami történt veled, de sajnos ez mással is előfordul...ahogy velem is történt már ilyen.

15/L

2010. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
91%

Én is gondolkoztam már ezen hogy ha visszamennék az időben,mindent[legalábbis sok dolgot] másképpen csinálnék.

De az ember tanul a hibáiból.

Sajnálom,ami Veled történt,de biztos hogy megkapják a büntetésüket a rablók.

2010. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

esetleg jelentsed fel őket, hátha lesz értelme.


amúgy időgép és isten emlegetése egy bekezdésben, kicsit erős szerintem:)


legközelebb okosabb leszel, sok pénzt csak nadrágzsebbe, vagy olyan helyre ami mindig ott van nálad és esélytelen, hogy a tudtod nélkül elvigyék.

ez egy drága tanulság volt most.


ne azon keseregj, hogy milyen lenne az időgép vagy isten, én ilyet legutóbb talán 14éves koromban csináltam ha valamit elbsztam. Az élet megy tovább, azon agyalj, hogy mit hogyan teszel, tervezd át a jövőt.

2010. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Nos szeretnék énis egy választ adni a kérdezőnek, de előtte egy apro kérdés: miért ne lehetne istent és az időgépet egy bekezdésben emlegetni? Elvégre ha vki képes az időutazásra az Isten.


A válaszom a kérdésre: ha visszamennél az időben, és megakadályonád a pénzed ellopását, akkor már nem akarnál visszamenni, hogy megakadályozd. De ha nem mész vissza akkor ujra ellopják:) Lenne értelme?

2010. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
9%
kabbe
2010. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
ha istennek egy gép kell az utazáshoz, és főleg, utaznia kell, akkor az már nem isten. noh de ne csináljunk valláskritika fórumot.
2010. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Ha lenne időgép, és visszamennél - akkor utána a tolvajok is visszamennének és az euród mellett ellopnák a kulcsaidat is, majd kirabolnák a lakásod.

Nem akarod te ezt.


Isten meg miért segítene bármiben is?

Már, ha létezne egyáltalán... úgy néz ki most a világ, mintha segítene?

2010. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza lehetne menni a múltba, akkor már jöttek volna hozzánk a jövőből.
2010. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Elvileg vissza lehetne menni, gyakorlatilag még nem kivitelezhető, Isten számára meg az idő fogalma mást jelent, mint nekünk. Lehet, hogy a jövőben valamikor megtalálják az időutazás módját, sőt, lehet, hogy már jártak is nálunk a jövőből, csak nem tudunk róla.
2010. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
remélem valmikor elérhetö lesz.Istent azért emlitettem,mert remélem h valahogy megbünteti az ilyen mocskokat.Soha egyetelen centet sem loptam,leszáradna a kezem, lesülne a pofámrol a bőr,ha lopni próbálnák,de az ilyen mocskos gennyládákat nem zavar semmi.Isten vele volt biztosna,mert ha megláttam volna,a csavarhúzómmal szúrtam volna nyakon...
2010. febr. 6. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!