Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha sikerülne a múltba visszame...

Ha sikerülne a múltba visszamenni a régi önmagamhoz és hozzáérnék mi történne?

Figyelt kérdés
Biztos több filmben is találkoztatok ezzel, pl: időzsaru. Ott összeolvadtak, végül meghaltak. De valójában szerintetek mi történne?
2010. jan. 6. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem tudnál 0-val osztani.
2010. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

És te mindent elhiszel, amit mozifilmekben látsz?

Mellesleg szerintem nem történne semmi


L

2010. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, de cáfolni sem tudom. 0-val meg az oszt aki nagyon ráér.
2010. jan. 6. 17:43
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Te is nagyon ráérsz látom, ha sikerülne visszamenni a múltba... Oké Tegyük fel, hogy sikerül, de miért lenne bármi is ha hozzá érnél magadhoz? Mert most ha megnyomod az orrod az ujjaddal, mi lesz?
2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Előre szeretném írni, FILOZÓFIA. (Mi lenne ha...)

Igen ráérek. Vége a sulinak, lefáradtam és kell egy kis kikapcsolódás. Mindig is érdekelt a dolog. Megnyomtam, nem történt semmi :) "Egy adott időben ugyanaz az anyag..." Logikusan belegondolva nem történne semmi. De ha mégis?

F/17

2010. jan. 6. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
"au, ne piszkálj"
2010. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ha ez egyáltalán lehetséges és megtörténne akkor összeomlana az egész univerzum.

Bár én úgy gondolom hogy ez lehetetlen, mert mindenkiből csak egy van, egy időben nem lehet kétszer.

2010. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért lenne valami probléma mert ugyan az az anyag? igazából az sem, mert a szervezeted külső hámja is bomlik és a leglassabban megújuló sejt is nem tom egy hónap alatt biztos megújul. Szóval na... Viszont még ha nem csak az anyag tulajdonságai egyeznének meg hanem egy és ugyanazon anyag lenne ami egymáshoz ér sem történne szerintem semmi, oké, hogy kettő van belőle egy időben,de a foton is tud ilyet.
2010. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Felborúlna a tér-idő kontinum és megszünne a világegyetem.

de szerencsés esetben csak a mi galaxisunk szünne meg.


Back to the future.

2010. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy szeretem az ilyen témát, nagyon sokat lehet rajta elmélkedni.


Elméletielg ha visszamész a múltba akkor nem tudod megölni a multbeli önmagadat, mert akkor a jövőben te nem lennél és nem tudnál visszamenni, hogy megöld magad.


Ha a jövőbe utaznál akkor ott nem lenne jövőbeli éned mert a múltban eltüntél azzal, hogy előrementél a jövőbe.

2010. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!