Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazni az idöben,...

Hogyan lehet utazni az idöben, visszamenni a múltba?

Figyelt kérdés
Nekem az sem baj, ha ott maradok! Utálom a jelent és minden sz@rt ami most van... És esetleg lehet úgy, hogy visszamegyek a jelenbe, de más helyszínre, mondjuk Amerikába? Lécci mondjátok meg hogyan! Nagyon érdekel, ez megmentené az életem!
2009. júl. 4. 00:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Ha én azt tudnám,már én se itt lennék:D
2009. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos még nem lehetséges az időutazás. Még várnunk kell ezzel, hogy megvalósuljon, vannak már rá ötletek, de a jelen állás szerint, nincs meg minden szükséges tényező a birtokunkban, hogy ilyet tehessünk.
2009. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

fizikailag nem :D

Aki eléri a meditáció "mesterfokát" az állítólag képes vmi ilyesmire de nem úgy hogy fizikailag odamész és ottmaradsz,csak kívűlről látod,mint egy álmot.

2009. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
55%
Hogyan? Hát jó gyorsan
2009. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Ha gyorsabb lennél az időnél, akkor vissza mehetnél a múltba!
2009. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
59%

A valóságban nem lehet, ilyen csak sci-fiben van. Az ismert fizikai törvényszerűségek kizárják a lehetőségét.


Ne utáld a jelent, mert az egyik legjobb kor, ami valaha volt. 20 éve még ezt a kérdést sem tudtad volna feltenni, mert nem lett volna internethozzáférésed.

2009. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
sehogy. max. fejben.
2009. júl. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%

Akárki akármit képzel, nem azt mondom, hogy a jelen olyan szuperjó és felhőtlen és utópikus, de akárhova mentél volna a múltba csak szarabb dolgod lenne.


Az időutazás visszafele meg fizikai lehetetlenség, paradoxon.

2009. júl. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg paradoxon ez az egész és minek utaznál a múltba? Azt hisszük, hogy régen minden jobb volt, de ha belegondolsz minden kornak megvolt a rákfenéje és volt, amikor az emberek sokkal rosszabbul éltek, mint ma. Sokan panaszkodnak, de ha 10-20 évvel ezelőtti állapothoz is viszonyítjuk a mostani helyzetünket, nem mondhatjuk, hogy rossz.
2009. júl. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a kérdést, szerinted ki fogja tudni megválaszolni?
2009. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!