Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazni az idöben,...

Hogyan lehet utazni az idöben, visszamenni a múltba?

Figyelt kérdés
Nekem az sem baj, ha ott maradok! Utálom a jelent és minden sz@rt ami most van... És esetleg lehet úgy, hogy visszamegyek a jelenbe, de más helyszínre, mondjuk Amerikába? Lécci mondjátok meg hogyan! Nagyon érdekel, ez megmentené az életem!
2009. júl. 4. 00:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
hogyan?
2014. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
Sehogy! H.lyeség az egész "időutazás"!
2015. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ebben az időben, és az adott térben kell szembenéznünk a problémákkal. Nincs menekvés.
2015. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:

Szerintem lehet utazni az időben.

Egy 13 éves gyerek vagyok, de már olvastam pár tudományos könyvet, és azokból az derült ki, hogy igenis lehet, csak elég gyorsan kell haladnod ahhoz, hogy gyorsabban haladj az időnél

2016. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
2009-07-04: en arra a napra akarok visszamenni, amikor ezt a kerdest feltetted. Akkor felhivnam Dobos Katit, hogy rendezze nekem a balaton salsa congresset. B12 bloodwork, spectracell, enterolab, gluten anti-test bloodwork. Beletennem az osszes penzt a select comfortbe. Adnek noticet a munkahelyemen es hazamennek az euro nyelviskolaba spanyolt tanulni, meg salsasni, lovagolni, rudtancolni, zongorazni, teniszezni, festeni es keramiazni. Megismernem Joe-t es sok idot toltenenk egyutt. Beszerezne nekem Milgammat. Karacsonyra a nagyapammal lennek. 2010 januar: Maitland. Aprilis 23-an atteszem a penzt a netflixbe november 17-ig. Tavasz argentina: spanyol, tango, kitesurf, b12. 2010 nyara: otthon fesztivalok, Csopak. Szeptember spanyolorszag spanyolozni. Oktober 16-ra visszajovok, az oreg meghal. Akkor elmegyunk egy mexicoi utra. 2011 tavasza: hawaii, alaska, canada, usa. Majusa: allampolgarsagi vizsga es hazakoltozes. 2011-ben eskuvo Jozsival es probalkozas a gyerekkel. Egyenlore csak berlunk egy lakast. 2013-ban bevasarolunk ingatlanokbol. 2015-ben oregbukk utcai haz.
2017. febr. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
2009-07-07 - keddi nap. Erre az idopontra akarok visszamenni holnapra. Holnap kedd van, pont a megfelelo idopont. Az elso: felhivom Dobos Katit, hogy rendezze nekem a Balaton Salsa Congresset valahogy - akarhogy. Az osszes penzt beleteszem a Select Comfortba. Felmondok a munkahelyemen, de elotte elmegyek megcsinaltatni: verteszt B12, gluten anti-test; spectracell, enterolab.
2017. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
2005 szeptember 30: erre a napra akarok visszamenni. Ekkor meg minden rendben van az eletemben.
2017. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
2009-07-04: amikor ezt a kerdest posztoltad, arra a napra kell felebrednem holnapra. Onnan meg minden jo lehet az eletemben. Mar sokminden rossz tortent elotte is, de ha megkapom a B12-t, akkor meg jo lehet az eletem. Hazamegyek, megmentem ezzel a nagyapam eletet, megismerhetem Jozsit, elmehetek a Maitlandre januarban. Ez jo lesz!!!
2017. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
1996 Julius 4-re akarok visszamenni. Akkor Edesanyam nem csinaltatja meg a mioma mutetjet, en nyelveket vessel a Rutgersen.
2017. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Na mi újság,így pár év elteltével? :)


Amugy de jó lenne vissza menni!!! :(

2017. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!