Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazni az idöben,...

Hogyan lehet utazni az idöben, visszamenni a múltba?

Figyelt kérdés
Nekem az sem baj, ha ott maradok! Utálom a jelent és minden sz@rt ami most van... És esetleg lehet úgy, hogy visszamegyek a jelenbe, de más helyszínre, mondjuk Amerikába? Lécci mondjátok meg hogyan! Nagyon érdekel, ez megmentené az életem!
2009. júl. 4. 00:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
32%

Még egy idióta kérdés, ami után a kérdező mindenkit utálhat, és még le is lepontozhat.


Egyébként szerintem vegyél repülőjegyet, és "visszamehetsz" a jelenbe Amerikába...

2009. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Sehogy! Minden remény elveszett!!Éveken át a legnagyobb élő túdos Stephen Hawking azt mondta,hogy kilenc idősík létezik,és az időutazás ELMÉLETILEG lehetséges! Én olvastam a könyveit:az idő története. a tér és az idő természete,de már akkor sem értettem. Tavaly viszont elnézést kért a tudományos világtól és a közvéleménytől és közölte,hogy tévedett,és a kilenc idősík nem létezik,időutazás nem lehetséges.Hawkingról tudni kell hogy a tudomány még Einsteinnél is nagyobb koponyának tartja.Ez is bekerül a végtelen e a világegyetem kérdéskörbe,bár azt már bebízonyították,hogy bízonyos parányi elemek müónok létezése miatt(Steven Weinberg:az első három perc)amiknek el kellett volna bomlani?Eza bízonyítéka,hogy a világegyetemzárt és csak egy ideig tágul utána összehúzodik.De a tudósok azt is mondják,hogy mivel az emberi agy kapacítása véges és túl anyagszemléletű már számukra is éertelmetlen a kérdés,hogy jó de akkor mi van a Világegyetemen túl.Erre szokták vicesen azt mondani,hogy lehet,hogy az egész világegyetem egy tányér gulyáslevesben van.
2009. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
68%
Én visszajöttem 2035-ből. Nem jó. Megyek még vissza pár száz évet.
2009. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Milyen volt 2035-ben?
2009. júl. 5. 21:08
 25/43 anonim ***** válasza:
51%
23:00: keress rá a neten gugliban, hátha találsz róla valamit... én még neten nem néztem utána, a könyvtárakban szoktam bogarászni ilyen rejtélyes, misztikus dolgok után meg olyan műsorokat nézek a tv-ben (reality tv,discovery és társai)...állítólag da vinci tervrajzai és tanulmányai között találtak olyat, ami az időutazás elméletével foglalkozik (de csak az elméletével)....viszont a mai gépekről készített rajzai arra utalnak, hogy talán sikerült neki ezt megvalósítani...talán ha tovább kutakodnának, előkerülhetne magának az időgépnek a tervrajza is, és elkészíthetnénk...de sajnos a mai világban, ahol az embereket inkább tudatlanságban tartják, nem tudhatjuk, hogy nem e találták már meg...sőt, az is lehet, már rég elkészítették és használják is vagy kísérleteznek vele...persze ez is csak egy lehetséges felvetés
2009. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi, hogy 2035-ben volt, az téved. Ő valójában egy másik kvantumsíkon volt, ahol a naptár 2035-öt mutatott. A mi kvantumsíkunkon 2009 van, ennél több az idő haladásával lesz, de nem lehet a jövőbe elmenni, mert az még nincs. Azaz amikor utazol a jövőbe, valójában egy kissé előrebb lévő másik kvantumsíkra mész, ami NEM a mi jövőnk. Lehet, hogy akár éppen 99,99 %-ban egyezik, de az egy MÁSIK sík.
2009. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
annak, aki állítja, hogy jövőbe nem lehet utazni: de igen, jövő van....mindig van lehetséges jövő, amibe el lehet utazni, csak annyi a különbség, hogy a jövő változásban van, amit az emberek tevékenységei és döntései alakítanak...tehát a jövőbe ha elutazhatnál, akkor azt a jövőképet látnád, ami a jelen alapján kirajzolódik....de lehet, hogyha mondjuk eltelik néhány nap és akkor nézed meg a jövőt, egészen mást látsz , mert a jelenben eltelt napok megváltoztatták azt...
2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
37%
Szerintem lehetseges ,mert Eintein bebizonyitotta relativitas elmeletet es a tudosokat azoa erdekli az Idoutazas,Reszecskegyorsito.stb. Ugyhogy szerintem lehet
2009. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
Szerintem meg nem időutazni kell, hanem minél több csajt odavarrni az ágyhoz AZONNAL. Egyébként miért lenne lehetetlen? Mennyi mindenre mondták, hogy lehetetlen... Lehet, hogy rég lehetséges, hogy meg is történik sokszor. :)
2010. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Csajt?? WTF? én is csaj vagyok :D

És tudjátok mit? Már nem akarok visszamenni a múltba, élvezem az életet.. bár tudom, hogy lehetséges utazni az idoben!

2010. jan. 23. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!