Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve,...

Nagyon elvagyok keseredve, miért nemlehet az időben visszamenni?

Figyelt kérdés
2010 et irunk,és meg mindig nemtudok róla,hogy az időben lehetne utazni.Tegnap kirabolták a pénztárcámat,250 eurómat elvittek belőle,mert előhagytam a kabátomban :((((( Ha visszatudtam volna menni 1 órát,másképp csináltam volna.Mikor lesz már időgép vagy hasonló?Es egyáltalán létezik Isten,h megbüntessen ilyen mocskos férgeket?hogy lehetnek ennyire rohadt férgek egymással szemben az emberek?A lakásomra vettem ki pénzt,es tudom h ez nagyon -nagyon fog hiányozni nekem :(((((
2010. febr. 6. 08:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%
Nekem van időgépem,250 euróért visszaviszlek :)))))
2010. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
Könyörgöm! Hogy lehetne oda visszamenni ami már nem létezik? Nekem ez annyira világos és egyszerű, miért vannak akik ezen egyáltalán agyalnak. Nem lehet felfogni hogy már nincs valami, nem létezik? És még nincs valami még nem létezik?
2010. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Vannak olyan emberek akiknek fontosabb dolog miatt kellene időgép,és ők se tudnak visszamenni....
2010. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
LHC részecske gyorsító
2010. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 dellfil ***** válasza:
60%
Ne búsulj, ha nem lehet visszamenni, és nincs Isten aki megbüntesse a meglopóidat. Remélj egy nagyot, hogy az illető (illetők) csontrákban fognak elpusztulni, és passz. Felejtsd el az egészet. Ne légy hülye, hogy bünteted megadat a történteken való rágódással. Lépj túl rajta. Ennyi.
2010. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Az időben vissza lehet menni, ennek semmi akadálya. Biztos már te is kerültél időviharba. De ettől még nem tudsz a jelenen változtatni.
2010. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Peches dolog, de történtek már ettől nagyobb katasztrófák is, minthogy valakitől elloptak 250 eurót mert nem vigyázott rá eléggé. Legközelebb jobban ügyelj az értékeidre.
2010. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Szar lesz az ugy a csavarhuzoval...a tolvaj mellé kerülsz a pokolban:P:D:D
2010. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az időgéppel kapcsolatos kérdésed asszem már megválaszolták =)


Igazából azért írok ide, mert kicsit furcsának tartom, amit Istenről írtál. Azt kéred tőle, hogy büntesse meg, akik ellopták a pénzed? Ez nem igazán keresztényi dolog, ne lepődj meg, ha nem bűnhődnek meg érte. Ilyet te nem kérhetsz Istentől, maximum azt kérheted tőle, hogy bocsásson meg nekik, mert ugyan megszegték a tízparancsolat egyikét, de 250 euróért azért szerencsétleneknek nem kellene a pokolban vergődniük az örökkévalóságig. A másik... tényleg képes lennél 250 euróért megölni egy embert? Remélem nem. Mert ha igen, akkor bármennyire is utálom a tolvajokat, te még náluk is rosszabb vagy! Persze ezt nem az én dolgom megítélni =)


Egyébként kívánok neked minden szép és jót, lottónyereményt :) De ezen ne rágódj, sajnos nem csinálhatod vissza :(

2010. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, még az sem, hogy visszamennyünk az időbe!Ahhoz, hogy visszamehessünk az időbe, a fénysebességnél nagyobb sebességet kell létrehoznunk, amire a közeljövőben nincs sok esély.Sokat gondokoztam már ezen, de akkor lenne sok ember, aki megváltoztatná a történelmet és szerintem az nem csak jó lenne, szóval ami megtörtént, az megtörtént és úgy kellett lennie.
2010. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!