Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012 világvége, ti hisztek benne?

2012 világvége, ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Tudományosan is igazolt több helyen, hogy 12.21.12.-én "világvége" lesz.Ezt többféle verzióban olvashattuk el de a dolgok lényege ugyan az maradt..

Én már majdnem fél éve foglalkozom ezzel..

A NASA oldalán is találtam infokat róla..A maya naptár is csak 2012ig tart..

erre a kérdésre is érdekel a válasz..

Szerintetek vajon miért pont 2012ig számolták?

ők tudhattak valamit amit mi nem..?


2009. nov. 11. 20:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim válasza:
2000ben is azt mondtak h most itt a vilagvege es sm n lett belole....:P:P
2010. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
:D Ezt az egészet állítólag a maják jósolták meg... De az eszetekbe se jut hogyha nem halnak ki akkor tovább csinálták volna a naptárat? Meg ha ilyen nagyon okosak voltak akkor egyáltalán mért tudták legyőzni őket? Megakadályozhatták volna... Meg különben is nekik már réges régen eljött a világ vége hiszen ők már kihaltak...
2011. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Deepbassnine válasza:
a majáknak is bekellett fejezni valahol a naptárukat,nemmehettek vele a végtelenbe,és ez arra a napra esett,attól még szerintem nemlesz világvége,lefogadom ha például 2425 ben végzödött volna,azért akkor lenne világvége
2012. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Deepbassnine válasza:

és szerintem most nincs semmi olyan veszély a földön amitöl világvége lenne,

sokkal több okunk volt félni a világvégétöl a hidegháboru idején

2012. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

2 lehetőség van.

Az egyik hogy a hülye maják lusták voltak tovább írni a hülye naptárjukat.

A másik pedig az hogy a kőtáblára nem fért több jel.

Hát igen ez nagyon eszes kérdés, de neaggódj holnap megtudjuk a választ, de ha esetleg világvége is lesz akkor nem tök mindegy???? hisz a világ részei vagyunk szóval mind meghalunk.... ja bocs... HISZ NEM IS LESZ VILÁGVÉGE!!!!!!!!!

2012. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!