Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012 világvége, ti hisztek benne?

2012 világvége, ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Tudományosan is igazolt több helyen, hogy 12.21.12.-én "világvége" lesz.Ezt többféle verzióban olvashattuk el de a dolgok lényege ugyan az maradt..

Én már majdnem fél éve foglalkozom ezzel..

A NASA oldalán is találtam infokat róla..A maya naptár is csak 2012ig tart..

erre a kérdésre is érdekel a válasz..

Szerintetek vajon miért pont 2012ig számolták?

ők tudhattak valamit amit mi nem..?


2009. nov. 11. 20:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Én szerintem meg azért tesszük rá a másik kezünket hogy megvédjük az esetleges további sérülésektől esetleg szennyeződésektől :O
2009. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

13:10 -es !

"Nem hal meg senki 2012-ben,csak akik értik ezt az egészet,azok előlépnek vezetővé nagyjából,és segítik a másik embereket."

Mit kéne érteni ? mondd el légyszíves..


".Egyébként rengeteg ilyen "világvége volt már".Pl atlantis,de nem megyek bele hosszú lenne magyarázni." de magyarázd el kérlek, ha már belekezdtél, kíváncsivá tettél .


Valamint mit jelent az, hogy ezoterikusan lesz vége ? mit jelent az, hogy ezoterikusan ? és minek lesz vége pontosan ? és hogy ?


és még valami :

"tudományos alapon élő emberekhez lenne egy kérdésem addig is.Ha beveritek a kezeteket mondjuk az asztalba,mért kaptok a sérült kezetekhez rögtön oda a másikkal..Erre ti nemtudnátok válaszolni ..." de igen a tudomány tud rá válaszolni, pontosan a védelmi reakciók indulnak be, óvják a bizonyos testrészt a további kellemetlen ingertől. Valamint a kéz a leghatékonyabb térvizsgáló eszköze az embernek, ezzel juttatjuk el az ételt a szánkhoz, ezzel nyúlunk a dolgokhoz stb. tehát ha valamihez hozzáérünk információhoz jutunk, ez is az egyik célja az odakapáshoz (pl. hogy mennyire lüktet).

nem kéne egyből így leírni "a tudományos alapon gondolkodó" embereket !

2009. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
42%
Eszt ne várd tőle hogy megmagyarázza egy olyan embernek aki még aszt sem tudja hogy mi az az ezoterika.Nagyon nehéz lenne de nem is lehetne.Én is sok éve foglalkozok ezoterikával és hidd el nem lehetne.Az élet egyszerű(Titok)azoknak akit tudják mi az az ezoterika.Mi 100%-ban ki tudjuk használni a körölöttünk lévő világot,vagy ami másik síkon,dimenzióban van(asztrál világ stb...)
2009. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Ja és még valami kb. 86 ezer ember fogy felemelkedni.

Nem lesz halál sőt a halál elött még rengeteg minden történik.

2009. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:

Aham, szóval ha jól értelmezem most egy olyan dologról beszélünk amit ti nem tudtok elmondani mit jelent, mert túl lusta vagyok és túlságosan sajnálom a pénzt rá, hogy megvegyem a Libriből az első Ezotériával foglalkozó könyvet, ezért az interneten olvasgatok róla .


Mostanság a divatos könyvesboltok tele vannak különböző ilyen jellegű könyvel, viszont egy normális szakkönyvet nem lehet találni. Érdekes nem ? ez az igazi titok .. csak a beavatottak jutnak hozzá, akinek van pénzük...


De mondok én valamit, valamennyit én is foglalkoztam ezotériával, érintőlegesen - és azt mondom, hogy 1 lényeges különbség van a tudomány és az ezotéria között : a tudomány letett valamit az asztalra pl. azt a számítógépet amin írogatsz az oldalra vagy a mobiltelefon amivel nap mint nap telefonálsz, felsorolhatnám az összes elektronikus eszközt amivel találkoztál az életedben és az összes tárgy amit életed megkönnyítésére használsz.


Az ezoterika meg csak titkokról beszél, ha már akkora nagy titok akkor miért is kell beszélni egyáltalán ezoterikáról ? hadd maradjon annyira titok, csak a beavatottaknak elérhető hogy mi egyszerű halandók ne is halljunk róla. A két belinkelt oldal (( [link] baromságokat állít ! ha gondolod leírom, hogy miért!


Valamint egy egyszerű kérdésre sem tudtok válaszolni, miért ne hallhatnám az álláspontotokat ? Valamint a kommentben nem kicsit érzek lenézést, bár tudnám honnan van ez a magabiztosság ...

2009. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
én még csak 20 éve élek, de már vagy 3 világvégét túléltem :D ez is menni fog
2009. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Előszöris a tudomány és az ezoterika között van némi összefüggés pl.:tudományosan bebizonyitott tény hogy egyes kristályoknak rezgésszintjük van(hegyikristály)

és az emberi agy gondolgodás közbez magas hullámhosszú jeleket sugároz ki magából.Ez utobbi kapcsapcsolapban van a titokkal (eszt szerintem férreértetted)a titok egy könyv,amirőr dokomentum film és készült amikben olyan valós személyek beszélnek életük nagy fordulópontjaikrór amiben a vonzás törvénye szerepet játszik...Figyelmébe ajánlom mindenkinek tényleg segít.Nekem is már nem egyszer.A titok nem titok!Csak régen evszázadoggal ezelött ragadt rá ez a név mivel rejtegették a köznép elől nehogy kitudodjon...stb.Nemzedékrőr nemzedékre szállt találtak olyan feljegyzéseket is ami szerint a keresztes lovagok is őrízték.Mígvégül eltünt.(Ebböl közóvetkezik nyíl:D)Feltárult.Platón, Galilei, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein, is tudtában voltak a titoknak és most mi is megismerhetjük!egy letöltés az egész.

2009. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést,a helyesírási hibákért!
2009. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Ja mégvalami nem lesz világvége-ez tényleg hülyeség csak kellett egy valami megint a médiának!!!És ez kapóra is jött nekik:nem is tudom már vagy 5 filmet csináltak :)-és mi meg megnézzük azokat mert miért ne hiszen egy viszonylag jo katasztrofa film aszt kéz-nézettség-pénz EZ itta lényeg a pénz(a nagy világvége LoL)
2009. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!