Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012 világvége, ti hisztek benne?

2012 világvége, ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Tudományosan is igazolt több helyen, hogy 12.21.12.-én "világvége" lesz.Ezt többféle verzióban olvashattuk el de a dolgok lényege ugyan az maradt..

Én már majdnem fél éve foglalkozom ezzel..

A NASA oldalán is találtam infokat róla..A maya naptár is csak 2012ig tart..

erre a kérdésre is érdekel a válasz..

Szerintetek vajon miért pont 2012ig számolták?

ők tudhattak valamit amit mi nem..?


2009. nov. 11. 20:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

De ezt tényleg csak a "nagy kritikusok" cáfolták..

És engem ez érdekelt volna jobban, hogy valóban a " világvége " állításról van szó.. vagy valami másról..

röviden..A 4. dimenzióba való átlépésről..Illetve az emberi érzelmek,érzékek megváltozásáról...Sokkal "hihetőbben" hangzik, mint a mindent elborít a víz és meghalunk elmélet. De ha komolyabban a tények mögé nézünk, abban is van igazság..Mert ha a pólusok megcserélődnek valami gáz biztos lesz a mágneses térrel..Tehát hihető, hogy a földrészek mozgásnak indulnak.. ( ergo most néztem meg a 2012-őt, ami abszolút fantáziafilm, nem sok igazságalapja van, de attól még tetszett (: ) Hát szerintem várjuk ki.. és meglátjuk mi lesz december 21.én :)

Azoknak akik pedig ennyire lenézően néztek a dolgok közepébe majd gondoljanak ránk, akik NEM TUDTÁK, hanem csak érdekelni próbálta őket a dolog :)..

Szerintem nem kéne ítélkezni, főleg, hogy az emberek töbségének(köztük velem..mert én sem tudok sokkal többet ) fogalma nincs arról, hogy itt most miről van szó. AZON KÍVÜL,HOGY A SZOKÁSOS (De szerintem ez a SZOKÁSOS nem annyira szokásos ) VILÁGVÉGE "JAJJ" ÁLLÍTÁS ÚJRA BEKÖVETKEZETT..

2009. nov. 16. 19:09
 32/55 anonim válasza:
Figyu!Szerintem ez egy nagy kamu!Ha lesz is vilagvege akkor sem akkor lesz mikor ket szemuveges nagyfeju bacsika megjosolja.Amugy mar sokszor megvol josolva!Es meg mindig nem kovetkezett be.
2009. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

Kérdező ! Kit értesz "nagy-kritikusok" alatt ? A tudósokat ? csodálod, hogy ők nem hisznek ilyenekben ?


"... röviden..A 4. dimenzióba való átlépésről." Hova akarsz te átlépni ? eleve egy 3 tér + 1 idő dimenziót észlelünk, avagy egy 4 tér + idő .. olvass utána :

[link]


ez még annyira nem is felfoghatatlan dolog ha az ember foglalkozik egy kicsit fizikával és matematikával (azon belül a vektorfüggvényekkel, vektorterekkel)


Vagy te úgy érted ezt, hogy kinyílik egy csillagkapu és mi szépen átsétálunk rajta ? akkor már inkább könnyebben elképzelhető egy világkatasztrófa nemde ?


".Illetve az emberi érzelmek,érzékek megváltozásáról" lesz egy 7. érzékünk ? mire gondolsz ?


"Mert ha a pólusok megcserélődnek valami gáz biztos lesz a mágneses térrel..Tehát hihető, hogy a földrészek mozgásnak indulnak.." A pólusok valóban megváltoznak, úgy ahogy eddig is ciklikusan változtak és nem lesz semmi gond, az emberiség már túlélt egy pólusváltozást ha jól tudom, ezzel a tudósok foglalkoznak és nagyobb hírét hallottad volna ha valami baj esetleg lehetne belőle. A földrészek meg nem emiatt mozognak...


"Azoknak akik pedig ennyire lenézően néztek a dolgok közepébe majd gondoljanak ránk, akik NEM TUDTÁK, hanem csak érdekelni próbálta őket a dolog :).. " kérdeztél, mi válaszoltunk .. nem értem mi a probléma, a kérdésfeltétel óta ez az első hozzászólásod, honnan találjuk ki, hogy te mire gondolsz éppen ?

Én sem tudom, hogy mi lesz 2012 dec. 23.-án, valószínűleg Karácsonyi előkészületek, de elmondták, hogy miről van szó a többiek. Én nem értem azt, hogy miért kell ilyeneket komolyan venni, ezzel az erővel a jövőhéten is lehetne világvége és senki nem foglalkozik vele.


15:23-osnak. A könyvet nem olvastam, de a filmet megnéztem a kedvedért és el kell, hogy szomorítsalak : kamu az egész ! Platón, Galilei, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein nevű gondolkodókat pedig tényleg hagyjuk ki a buliból, már kezd unalmas lenni, hogy állandóan megalapozatlanul rájuk hivatkoznak.

Az agy valóban kibocsájt agyhullámokat amik elektromos hullám természetűek, de az nem igaz már, hogy a pozitív és negatív gondolatoknak más fizikai természetük lenne.


A két fizikus meg egyszerűen eladta a lelkét, tudományos körökben nincsenek elfogadva. A kvantumfizika egyszerűen nem úgy viselkedik mint ahogy az a filmben le van írva !!!

Az állításokat nem lehet ellenőrizni, a bizonyítékok elég anakdotaszerűek, mesék és példák.


de tételezzük fel, hogy igazak és, hogy rákos vagy. Nem fogod magad kezeltetni mert azokat pozitív gondolatokkal meg tudod változtatni ?

Vagy vegyük példának Hitlert .. azért lett ilyen "sikeres" mert pozitív gondolatokat gyakorolt és kezébe hullott a hatalom ? meg a zsidóknak annyi negatív gondolatuk volt, hogy ezt vonzották magukhoz ?

a pedofilnak meg ugye a japán kislány gondolata az egy pozitív gondolat .. nekünk meg az negatív.

Mi a jó és mi a rossz ?mi a pozitív gondolat és mi a negatív gondolat ? ki dönti ezt el ?


Abban igazad van, hogy egyes embereknek segít az, hogy így céltudatosabbak és határozottabbak lesznek, kevesebbet panaszkodnak amiatt, de ebből NE CSINÁLJUNK TÖRVÉNYT ! ez nagyon veszélyes lehet !

2009. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
2009. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
47%

Itt igazából nem jó és rossz gondolatokról van szó hanem,teremtő és pusztítókról.

És baromimara nem hat meg hogy ez nincs tudományosan alátámasztva és Nem is lesz SOHA.Nemizgat,másolhattok be ezeregynél is több linket hogy ez mekkora ökörség.De én is nap mint nap alkalmazom a vonzást és beválik...Ha nem hiszed vendégül létlak és körül nézhetsz nálunk.Egy 45 millios házban élek,gyönyőrűbb nél gyönyörűbb emberek vesznek körül,nembeszélve az autoimról.És gondolj bele minden ember egyenlően kezdi,sétálok az utcán és látok egy koldust,ugyan ugy meg volt rá az esélye,lehetősége(persze van egy két kivétel)neki is...nem ragoznám elég értelmesnek látszól ahoz hogy kifejtsd.Na szóval én azt mondom hogy az emberek nagyrésze nem vesznek fel új dolgokat,nem probál ki újat,nem vevő semmire.És mindíg csak a saját kis világukban mozognak.Én sem úgy születtem hogy az asztalon mellettem volt a titok,egy barátom mutatta meg aki hasonló körülmények közt él.Most akkor felteszem a kérdést,:Mit vesztesz vele? Hm...

Csak egy honap próbáld ki kérj egy telefont vagy tudom is én,először valami kicsit.Napi 2 perc az egész.Este lefevés elött amikor egy kicsit kiuríted az agyadat.Egyik reggel is úgy keltem,mint ahogy általában szoktam(ahogy azt láthattad a filmben is, hogy az is eldöntheti az egész napodat stb)Na szóval így keltem az egész napom boldogan telt már ahogy beértem,meghívott a főnököm egy kávéra...Behívott beszélgetni, és megkérdezte miért nem kérek fizetés emelést?Nagyon jol végzem a munkámat elkezdett fényezni.Mire én.-Nagyon megtisztelő stb...De nem élek a lehetőséggel (így is kellően megfizetnek).Ezeket azért írom le mert az embereknek kell valami amikor halála elött mondjuk úgy rövidre fogva a szót,megkérdezi önmagától hogy akkor most mi van?mit cselekedttem az életemben?minek köszönhetem ezt hogy idáig eljutottam?és hova jutottam?kit vettem el?És még ezeregy ilyan kérdést feltehet önmagának a öreg bácsink.De nem tudna annál többet mondania válaszként hogy MAGAMNAK.Ez nem elég most akkor most 6,5 milliárd ember azt modja hogy magamnak,...tiszta gáz.

De én elmondhatom magamról hogy én igenis a titoknak köszönhetem ahova eljutottam és ahova karülök.

Ennyi nem szerettem volna konkrétal elmondani a körülményeimet de szerinted ez véletlen?Hát NEM.

Akkor minden ember a földön hasonlóan élne a földön.de ez sajna nem így van."A szegény,szegényedik,a gazdag,gazdadodik.(ÉS A HÓ VÉGÉN A FIZETÉSES BIRÍTÉKOMBAN TÖBB VOLT...)

2009. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
31%

Lehet hogy hülyének nézel,de ha a tudomány nem támasztja alá akkor én!És még sok más ember aki ezzel él!Mondom tökre nem hat meg...Én élvezem,kihasználom a lehetőségét.

Egyébként eleinte én se hittem benne bolondnak néztem a barátom.:)De pár nappal késöbb egy általános iskolás barátja kereste meg.Na most képzeld 25 éve nem látta a tagot.ás ált isk után még hány száz,ezer emberrel találkozott.De mégis azt a jó régi bajtársát képzelte el ujra,és újra nap mint nap,felelevenítette azokat a régi ökörkedéseket amit vele csinált.stb...

Rá 6 napra meg kopogtatott nála a barát.-Emlékszel még rám?-

(mindent elmondott nekem a barátom hogy miket beszélgettek,egészen a kopogtatás pillanatától a távozásig)

Na szerinted ez véletlen annyi év után?

2009. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
19%

Így kezdödött az egész.

Már én is mondtam magamban : bazzeg ez lehetetlen.ilyen nincs.Én is megnéztem azt a filmet.Egy pár hétre rá meg nyertem egy 4 személyes utazást.Bekerültem egy szuper munkahelyre.Elvettem a világ legszebb nőjét.Van két kisfiam.Van egy fasza kédlim.kocsim.Egy igaz barátom.KEll ennél több?

2009. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy az utolsó háramnak ez van ki írva:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad (persze ez változhat)

Úgyhogy én nem igazán hiszek annak aki át akar verni...

2009. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
42%

És milyen érdek hoz ez az téma nem alapoz semmi tudományra.

És az is hogy az az ember csak 4 napja regisztrált,és csak erre a kérdésre írt válaszoka.

2009. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
42%

Hát...Amerikának minden esélye meg van arra ,hogy ott pusztulás legyen(szerintem).

De mint a filmbe (2012)pl.csak Amcsi.-pusztúl el.Afrika Europa meg a többi kontinens megmarad legalábbis én igy tudom.

De figyelj!Jobb is lesz ha elpusztul gondoj bele(!)nem lesz többé válság semmi ilyen hülyeség!Sokkal jöbb lesz nekünk embeiségnek igy!

2009. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!