Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 2012 világvége, ti hisztek benne?

2012 világvége, ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Tudományosan is igazolt több helyen, hogy 12.21.12.-én "világvége" lesz.Ezt többféle verzióban olvashattuk el de a dolgok lényege ugyan az maradt..

Én már majdnem fél éve foglalkozom ezzel..

A NASA oldalán is találtam infokat róla..A maya naptár is csak 2012ig tart..

erre a kérdésre is érdekel a válasz..

Szerintetek vajon miért pont 2012ig számolták?

ők tudhattak valamit amit mi nem..?


2009. nov. 11. 20:37
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem, mig ide nem ér. De ha igen, biztos be leszek sz@rva.
2009. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az én naptáram meg december 31ig tart, mégsincs másnap világvége. (egyáltalán mi az a világvége?)

2009. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Melyik az a TUDÓS, aki ezt tudományosan igazolta neked?!

Ez a kérdés már csomószor volt, nem hiszem el, hogy ennyi hülye ember van, hogy beveszik ezt a marhaságot.

Ha még egyszer felteszi valaki ezt a kérdést, én magam pusztítom el a világot, de nem 2012, hanem minél előbb!

2009. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
23%

Világvége?

Az lehet... 3.világháború az is lehet

Az X-bolygo közeledik habár utoljára I.e 556.05.19-én volt itt.

Spirituális felemelkedés átlépés a 4.dimenzióba.

Ausztráli víz alatt lesz.

Járvány pusztít.

Az emberiség 86%-a elpusztul.

Sok minden lehet mind ez nézőpont kérdése hogy ki mibe hisz (ezoterika,fizika,Nostredamus,vagy az összes)

Én ezoterikus szemmel nézem a dolgokat,de eszt senki se tudja hogy mi lesz mindenki magának állítja fel elméleteit...! ( [link]

2009. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

"Tudományosan is igazolt több helyen, hogy 12.21.12.-én "világvége" lesz"


Tudományosan is igazolt ??? hol ? linket kérek ! főleg hogyha "több helyen igazolt" ! vagy hivatkozást !

Attól még, hogy odaírod, h "tudományosan igazolt" még nem lesz valami tudományosan igazolt és még komolyan sem fog venni téged senki ha hülyeségeket állítasz! Értem én hogy jó hivatkozási alap, de ez egyszerűen nem így működik.


Ha tudománnyal akarsz foglalkozni és akarod tudni, hogy miket állít akkor bújd inkább a fizika és a biológia könyvedet és ne foglalkozzál ilyen butaságokkal !


az előző válaszadónak abban igaza van, hogy mindenkinek más a világvége : ha pl meghalsz 2012-ben (nem kívánom, ne érts félre) akkor neked eljött a világvége, de gondolom nem erre gondoltál.

Az ezotériával viszont óvatosan, sok tudománytalan tanuk van mindenféle fizikában használatos fogalmakat megtolva egy-egy előtaggal (pl. biorezonancia .. ezek úgy sértik az ember fülét)


Valamint megnéztem az egyik linket .... a 10. bolygó (X vagy Y vagy Z vagy mittomén) már rég megvan. a Plútót pl azért vették ki a Naprendszer bolygóinak felsorolásából mert találtak utána egy nála nagyobb térfogatú és nagyobb tömegű bolygót is vagyis nem csak 1-et, ezek a törpebolygók ! utána lehet nézni itt : [link]


az Aphélium távolsága az a Naptól mért távolságot jelenti.

(szóval csak óvatosan az ezotéria állításaival ...)

2009. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
2009. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
21. hó???
2009. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

én nem hiszek benne

majd 2013-ban kitalálják a következő dátumot a világvégére.


persze majd 12. 21. 12 ...hogy szép kerek szám legyen a dátum a Gergely-naptár szerint is meg a maja naptár szerint is .aha.


szerintem a maják naptárja azért pont 2012-ig tart mert valamit épp véletlenül olyan számrendszerben számoltak hogy ott fogynak el a számjegyek.

(miért nem volt világvége 999 szept. 9-én? hiszen csupa 9-es és az addigi három számjegyű évszámok utána már nem működtek volna!)

2009. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Ezoterikusan lesz vége,nem tudományosan...Csak ezt a sok realista soha nem fogja elhinni,de nembaj az ő bajuk.A tudományos alapon élő emberekhez lenne egy kérdésem addig is.Ha beveritek a kezeteket mondjuk az asztalba,mért kaptok a sérült kezetekhez rögtön oda a másikkal..Erre ti nemtudnátok válaszolni,de megmondom.Kézrátételel és a gyógyítással párhuzamot lehet vonni.És ezt sem igazolta semelyik tudós,és mégis emberi reakció.Nem hal meg senki 2012-ben,csak akik értik ezt az egészet,azok előlépnek vezetővé nagyjából,és segítik a másik embereket.Röviden...Egyébként rengeteg ilyen "világvége volt már".Pl atlantis,de nem megyek bele hosszú lenne magyarázni.
2009. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!